آنچه شما باید درباره آکنه بدانید

آنچه شما باید درباره آکنه بدانید

حقایق کلی در مورد آکنه

در اینجا برخی از حقایق در مورد آکنه است. جزئیات بیشتر در مقاله اصلی است.
آکنه یک بیماری پوستی است که شامل غدد چربی در پایه فولیکولهای مو است.
آن را در هر 4 نفر در سن 11 تا 30 سال تحت تاثیر قرار می دهد.
این خطرناک نیست، اما می تواند زخم های پوستی را ترک کند.
درمان بستگی دارد که چقدر شدید و پایدار است.
عوامل خطر شامل ژنتیک، چرخه قاعدگی، اضطراب و استرس، شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب، استفاده از آرایش مبتنی بر روغن و فشرده شدن جوش است.
درمانهای خانگی
آکنه
آکنه یک مشکل پوستی معمولی است.
بسیاری از داروهای مورد استفاده در خانه برای آکنه وجود دارد، اما همه آنها توسط تحقیقات پشتیبانی نمی شوند.

رژیم غذایی: مشخص نیست که رژیم غذایی نقش در افزایش آکنه دارد. دانشمندان متوجه شده اند که افرادی که رژیم غذایی مصرف می کنند که ویتامین A و E و روی را تامین می کنند ممکن است خطر آکنه شدید را کمتر کند. یک بررسی ارتباط بین آکنه و رژیم را به عنوان "بحث برانگیز" توصیف می کند، اما نشان می دهد که یک رژیم غذایی با کمبود گلیسمی ممکن است کمک کند.

روغن چای: نتایج یک مطالعه از 60 بیمار که در مجله پوست هند، Venereology و Leprology منتشر شده اند، پیشنهاد کردند که 5 درصد روغن چای ممکن است به درمان آکنه خفیف تا متوسط ​​کمک کند.

اگر میخواهید روغن چای را بخرید، انتخاب آنلاین عالی با هزاران بررسی مشتری وجود دارد.

چای: شواهدی وجود دارد که پلی فنولها از چای، از جمله چای سبز، که در تهیه موضعی استفاده می شود، ممکن است در کاهش تولید عصاره و درمان آکنه مفید باشد. با این حال، ترکیبات در این مورد از چای به جای استفاده از چای به طور مستقیم استخراج شده است.

مرطوب کننده ها: این می تواند پوست را، به ویژه در افرادی که از درمان آکنه مانند ایزوترتینوئین استفاده می کنند، می گوید، محققان می گویند. مرطوب کننده هایی حاوی آلوئه ورا در غلظت حداقل 10 درصد و یا فندق جادویی می توانند اثر آرام بخش و احتمالا ضد التهاب داشته باشند.

نظر شما چیست ؟

* نام
* ایمیل منشر نمی شود.
   وبسایت دارای http باشدhttp://)
* نظر
ضد ربات