پاکسازی پوست چگونه انجام میشود و مزایای ان چیست؟

پاکسازی پوست چگونه انجام میشود و مزایای ان چیست؟

پوست انسان یکی از بزرگترین اجزا بدن است که شفافیت و زیبایی ان نشانه سلامت فرد است و موجب افزایش اعتماد به نفس وی می شود ،که گاهی به خاطر عادات بد غذایی و الودگی های موجود در هوا ومشکلات غددی و هورمونی ویا مصرف مواد مخدر و استرس ممکن است این شفافییت و زیبایی رو ازدست بدهد.

  • اگر از کسانی هستید که تمایل به داشتن پوستی شفاف و لطیف هستید به نکات زیر در پاکسازی پوست کاملا توجه کنید.
  • از محصولاتی مثل مواد مرطوب کننده و سرم های پوست و همچنین ضد افتاب  استفاده کنید.
  • قبل از خواب پاکسازی شبانه پوست را انجام دهیداست.
  • برای پاکسازی پوست ها ی چرب از پاک کننده ها ی ژله ای استفاده کنید.
  • هرگز از اب داغ استفاده نکنید.
  • توجه کنید که پاک کننده های لوازم ارایشی با لوازم پاکسازی پوست فرق دارد.

 پاکسازی صورت کار زیاد سختی نیست و خیلی راه های اسان و راحتی برای جوان سازی و  پاکسازی پوست وجود دارد که میکرودرم صورت یکی از همین روش هاست .

این روش از سال 1985در ایتالیا شکل گرفت و به سرعت در تمام دنیا برای پاکسازی و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار گرفت که به مدت نیم ساعت  به وسیله ی قیمت دستگاه لایه بردار میکرودرم خانگی ماده ی المینیویم اکسیدرا به شکل کریستال با فشار،در تماس با پوست صورت قرار میدهد که با ساییدن پوست در جهت های مختلف روی صورت  موجب خراش بسیار سطحی روی پوست میشود که همزمان یک عمل مکیدن را نیز روی پوست انجام میدهد.که موجب بیشتر شدن جریال خون و جمع کردن کریستال های روی پوست صورت میشود که خود باعث شفافیت و زیبایی پوست صورت میشود .

بهترین مزیت میکرودرم این است که هیچگونه بدون درد است عوارضی ندارد و در زمان کم انجام میشود و روی هرنوع پوستی امکان استفاده این روشوجود دارد. معمولا میکرودرم رو حدود یک تا 5هفته و حدودا 12 جلسه انجام میدهند .

خرید میکرودرم  سبب پاک شدن اکنه ،لکه ها و جوش ها و جاهای برجا مانده از سوختگی  شده و باعث شفاف ولطیف شدن پوست میشود همچنین امکان نفوذ دارو ها رو روی صورت خیلی بیشتر میکند. میکرودرم موجب کاهش حساسیت پوستی می شود و به ظریف شدن پوست کمک شایانی میکند. توجه کنید که کسانی که در حال طی دوره درمانی ایزوترتینویین خوراکی یا رادیوتراپی هستندو کسانی که روی صورت خود جراحی انجام داده اند یا طی یکسال پیش میکرودرم انجام دادند و همچنین افراد مبتلا به پسوریازیس ،زگیل ،تبخال نباید از میکرودرم استفاده کنند. جهت اطلاع از قیمت فروش خرید دستگاه لایه بردار پوست خانگی با ما تماس بگیرید .

نظر شما چیست ؟

* نام
* ایمیل منشر نمی شود.
   وبسایت دارای http باشدhttp://)
* نظر
ضد ربات