ترالی پانسمان استیل بدون کشو ، تک کشو ، دو کشو بزرگنمایی تصویر

ترالی پانسمان استیل بدون کشو ، تک کشو ، دو کشو

New product

ترالی پانسمان استیل و فایبر

دربین وسایل و تجهیزات بیمارستانی شاید ساده ترین وسیله مورد استفاده ترالی پانسمان باشد که معمولا شامل یک سینی از جنس استیل یا فایبرگلاس،چهار پایه استیل و چهار چرخ میباشد که مصرف ان معمولا در بخش های مختلف بیمارستان محدود به حمل وسایلی مانند گاز استریل،نخ بخیه،مواد ضدعفونی،پنس،قیچی،سوزن گیر و ... است که معمولت برای پانسمان زخم یا عمل ساده ی بخیه به کار میرود.

فروش ترالی های بیمارستانی

ترالی پانسمان

هرچند ساختار ترالی های پانسمان بسیار ساده است اما قبل از خرید باید نکاتی را مورد توجه قرار داد.اگر ترالی اورژانس از نوع استیل باشد باید ورق استیل از نوع ضدزنگ باشد .چراکه بسیاری از مواد ضدعفونی کننده به صورت مایع های خورنده فلز هستند. باتوجه به اینکه قسمت های مختلف ترالی اورژانس به هم جوش میخورند باید نهایت دقت را در خرید ان مورد توجه قرار داد.نکته ای که کمتر مورد توجه خریداران است کیفیت چرخ های ترالی است که بایستی چرخش انها روان و بتواند بار روی ترالی پانسمان را به راحتی جا به جا کند.

قیمت و خرید ترالی پانسمان استیل و فایبرگلاس

معمولا دو نوع ترالی پانسمان وجود دارد.یک نوع ان از جنس استیل و نوع دیگر از جنس فایبرگلاس است که معمولا قیمت فایبرگلاس دوبرابر نول استیل میباشد.معمولا ترالی پانسمان به صورت بدون کشو یا حداقل دارای دو کشو عرضه میشود.و استفاده از ترالی پانسمان برای حمل و انتقال تجهیزات پزشکی برای انجام بخیه و تعویض پانسمان زخم ها کاربرد دارد.

Write a review

ترالی پانسمان استیل بدون کشو ، تک کشو ، دو کشو

ترالی پانسمان استیل بدون کشو ، تک کشو ، دو کشو