فروش انواع دستگاه سونیکید - دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در خانه بزرگنمایی تصویر

فروش انواع دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در خانه سونیکید

New product

دستگاه سونوکید خانگی چیست 

شاید بتوان از دستگاه سونوکید یا سونی کید خانگی بعنوان یکی از کاربردی ترین و بهترین دستگاه ها در بخش زنان مامایی و سلامت جنین در زمان بارداری یاد کرد. با دستگاه سونیکید خانگی در هر لحظه از شبانه روز می توانید صدای قلب جنین خود را براحتی در منزل بشنوید و از استرس های دوره بی حاملگی به سبب حرکت نکردن موقتی جنین رهایی یابید.

 

دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در خانه

در بسیاری از زمان ها در حین بارداری مخصوصا زمان خواب جنین اغلب خانم های باردار نگران شده و در هر لحظه از شبانه روز برای راحتی خیال از سلامت جنین به مراکز درمانی مراجعه کرده و با پرداخت هزینه های بالا این عمل را صورت پذیرد . در مقایسه فرض کنید که بی حرکتی جنین موجب نگرانی مادر باردار شده ، بجای استرس و راه افتادن به سمت مراکز مامایی می توایند براحتی از  دستگاه سونوگرافی خانگی قلب جنین دستگاه شنیدن و ضبط صدای قلب جنین در منزل استفاده نمایید .

 

صدای قلب جنین کی شنیده می شود؟

زمان استفاده از این دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در چند هفتگی توسط داپلر خانگی بطور متوسط و البته بسته به مادر و یا جنین می توان گفت که از هفته حدود دهم می توان صدای قلب جنین را توسط دستگاه شنود صدای قلب جنین خانگی شنید .

 

نام های دیگر دستگاه داپلر خانگی

این دستگاه با نام های مختلفی از جمله جنین یاب ، سونوکیت ، سونی کید ، فیتال مانیتورینگ و یا سونوگرفی خانگی نیز اشاره می شود .

 

مشخصات، قیمت و خرید دستگاه شنیدن و ضبط صدای قلب جنین

تفاوت در مشخصات انواع دستگاه سونیکید ارائه شده در بازار طبق مواردی مقیسه و تعریف می شود و به پارامترهایی نظیر داشتن و یا نداشتن صفحه نمایشگر ، اسپیکر با صدای بلند و یا فقط  دارای خروجی صدا برای استفاده هندس فیری یا خروجی AUX داشته باشد. بهرحال تمامی مدل ها وظیفه ی شنیدن صدای قلب جنین بدون سونوگرافی را ممکن می سازد و خروجی موردنظر را ( البته با کیفیت صدای مختلف) به خانم های باردار ارائه می دهد .

قیمت دستگاه سونیکید خانگی شنیدن صدای قلب جنین

همانطور که در بخش قبل اشاره شد انواع آن می تواند از نظر امکانات و یا کیفیت کار متفاوت باشد . به همین دلیل نیاز از تا با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت کامل ، دقیق و شفاف اقدام به خرید کرده و از گوش دادن به صدای قلب جنین در خانه لذت ببرید و دیگر نگران دردسرها و اضطراب های شبانه در حین بارداری نباشید .

 

قیمت فروش و خرید دستگاه سونوکیت مامایی و خانگی

با توجه به توضیحات ذکر شده در این صفحه و با توجه به 2 پاراگراف بالا با کارشناسان ما تماس گرفته و نسبت به مشخصات و خواسته های خود بهترین دستگاه را خریداری کرده و از پرداخت هزینه های بالای غیر متناسب با نیاز خود بپرهیزید .

 

 

 

Write a review

فروش انواع دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در خانه سونیکید

فروش انواع دستگاه شنیدن صدای قلب جنین در خانه سونیکید