دستگاه لاغری جی فایو ویبره g5 بزرگنمایی تصویر

دستگاه لاغری جی فایو ویبره g5

New product

جی فایو لاغری G5 لاغری ویبره برای لاغری ویبراتور دستگاه جی فایو سه سر دارای تنظیم ویبره خرید اینترنتی با تضمین بهترین قیمت دستگاه G5 لاغری فروش ویژه

More details

دستگاه لاغری جی فایو G5

همانطور که می دانیم لاغری موضعی با 3 روش کلی انجام می شود و هیچ دستگاه لاغری خانگی و یا سالنی را نمی توانید پیدا کنید که از این 3 روش استفاده نکنند . اولین روش لاغری موضعی با دستگاه فارادیک لاغری است که با عبور پالس های الکترونیکی بصورت موضعی بافت چربی را تخریب می کند . نوع دوم دستگاه لاغری حرارتی که با نام تشک ترمودرمی لاغری شناخته می شود که دارای 5 تشک و یک دستگاه مرکزی جهت تنظیم دمای تشک ها استفاده می شود . و در آخر نیز روش تایید شده لاغری با دستگاه ویبراتور G5 است که سالهاست اثربخشی آن تایید شده است . استفاده از دستگاه جی فایو ماساژور و لاغری بسیار موثر و ساده است . این در حالی است که می توان آنرا بعنوان دستگاه لاغری جی فایو G5 و هم در سالن های لاغری (که جی فایو عضو ثابت سالن های لاغری است) استفاده کرد . نوع دیگری از دستگاه های لاغری ویبره به نام G5 جی فایو لاغری وجود دارد که می اتوان در تخریب موضعی بافت پربی روی آن حساب کرد. استفاده از دستگاه لاغری جی فایو بسیار راحت بوده و هیچ نیازی به پیش زمینه آموزشی ندارد . این سوپر دستگاه لاغری ویبراتور که با استفاده از ویبره وظبفه تخریب بافت چربی و در نتیجه لاغری موضعی با دستگاه در منزل را می توان در خانه نیز استفاده نمود .این دستگاه لاغری خانگی بهترین دستگاه لاغری موضعی بوده و نسبت به سایر قیمت دستگاه های لاغری موضعی بسیار موثر تر عمل می کند . انواع این دستگاه لاغری موضعی را می توانید از شرکت صبح سلامت ایرانیان تهیه نمایید. فروش دستگاه های لاغری موضعی خانگی و سالنی مناسب باشگاه های لاغری و ورزشی را تهیه نمایید . برای اطلاع از قیمت خرید فروش انواع دستگاه لاغری جی فایو G5 لاغری و ماساژ با ما تماس بگیرید.

 

دستگاه لاغری G5

انواع دستگاه لاغری جی فایو G5

دستگاه لاغری G5 به دو نوع 3 سر و 5 سر تولید و ارائه می شود که معمولا از نوع 5 سر بیشتر در سالن های لاغری استفاده می شود . این در حالی است که بسیاری جهت استفاده شخصی در منزل نیز نوع 5 سر را انتخاب می کنند . تفاوت های دستگاه لاغری 5 و 3 سر دارا بودن تعداد سری و متفاوت و امکاناتی مانند پخش موسیقی و قدرت موتور می باشد . که البته این قدرت موتور تفاوت زیادی ندارد . همه دستگاه G5 لاغری که شرکت ما ارائه می کند دارای فن جهت استفاده مدام بوده و دارای گارانتی نیز می باشند .

 

 قیمت دستگاه لاغری جی فایو G5

در بخش قبل به تفاوت های 2 نوع دستگاه لاغری جی فایو اشاره کردیم . حال جهت اطلاع از قیمت دستگاه لاغری جی فایو g5 می توانید جهت اطلاعات تکمیلی و تصاویر بیشتر و مشورت پیش از خرید دستگاه g5 با ما درتماس باشید . فروش دستگاه لاغری جی فایو توسط شرکت ما دارای گارانتی می باشد .

رتبه 
1401-11-11

دستگاه لاغری جی فایو

دستگاه لاغری جی فایو جدیدترین و بهترین دستگاه لاغری 2023

Write your review!

Write a review

دستگاه لاغری جی فایو ویبره g5

دستگاه لاغری جی فایو ویبره g5

جی فایو لاغری G5 لاغری ویبره برای لاغری ویبراتور دستگاه جی فایو سه سر دارای تنظیم ویبره خرید اینترنتی با تضمین بهترین قیمت دستگاه G5 لاغری فروش ویژه