پاراوان بیمارستانی پزشکی بزرگنمایی تصویر

پاراوان بیمارستانی پزشکی مطب 3 صفحه ای

New product

فروش انواع پاراوان پزشکی بیمارستانی مطب قیمت خریدچرخ دار

More details

ارتفاع استاندارد
رنگ سفید
نوع بدنه لوله و صفحه پلاستیک درجه A

در مراکز درمانی و یا مطب ها به علت کوچکی فضای ساختمان لازم است که برای معاینات پزشکی و یا تزریق سرم تاحد امکان از دید سایر افراد جداسازی انجام پذیرد.به این جداساز پاراوان پزشکی گویند. پاراوان در گروه تجهیزات پزشکی عمومی ضروری در کنار  تخت معاینه پزشکی و ترالی اورژانس محسوب می شود .  این محصول معمولا دارای صفحاتی از جنس پلاستیک بوده و در سه یا چهار صفحه تاشو طراحی میشوند.در گذشته صفحات یا لت های پاراوان ها از جنس پارچه بود که در هنگام کثیف شدن شستشو و نظافت انها بسیار مشکل و پارچه ها از پاراوان جدا شوند.اما امروزه با تبدیل جنس لت ها از پارچه به پلاستیک میتوان انها را با کمی مواد شوینده نظافت کرد.

پاراوان پزشکی بیمارستانی بیمار سفید چرخدار

فروش انواع پاراوان مطب

از نظر تعداد صفحات پاراوان ها بصورت عمومی دارای 3 صفحه سفید رنگ می باشد و نوع 4 لت آن کمتر مورد استفاده قرار میگیرد . پاراوان های ارائه شده توسط ما دارای قاب ها یا فریم های قدرتمندی هستند که در مقابل ضربات حین جابجایی و یا صدمه بسار مقاوم هستند . جنس دو صفحه کناری پاراوان ها از جنس لوله با قطر بالا بوده و صفحات کناری 50 سانتی متری از جنس پلاستیکی بوده که براحتی قابل شتسشو و ضد عفونی کردن نسبت به پارچه است . میله های محکم مسی آنها محکم نگه می دارند و چرخ های وسط جابجایی را در مراکز  درمانی را تسهیل می سازد. 

قیمت خرید پاراوان پزشکی بیمارستانی 

پاراوان بیمارستانی معمولا دارای فریمی هستند که میتوانند لت ها را نگهداری نمایند.جنس این فریم و قاب در دونوع قوطی و لوله ای به بازار ارائه میشود.معمولا استحکام و دوام پاراوان لوله ای از نوع قوطی ان بیشتر میباشد.هرچند اختلاف قیمت این دو تفاوت چشمگیری ندارد ولی معمولا نوع  قوطی با کوچکترین ضربه فرم خود را از دست میدهند.پاراوان ها معمولا به دو نوع چرخدار و غیر چرخدار تقسیم میشوند. تمامی موارد فوق روی قیمت خرید پاراوان بیمارستانی موثر بوده از این رو جهت اطلاع از آخرین پاراوان پزشکی قیمت و سفارش خرید پاراوان پزشکی بیمارستانی با کارشناسان ما در تماس باشید.

Write a review

پاراوان بیمارستانی پزشکی مطب 3 صفحه ای

پاراوان بیمارستانی پزشکی مطب 3 صفحه ای

فروش انواع پاراوان پزشکی بیمارستانی مطب قیمت خریدچرخ دار