تشک ضد زخم بستر سلولی و تخم مرغی مواج بزرگنمایی تصویر

تشک ضد زخم بستر سلولی و تخم مرغی تشک مواج برقی

New product

رنگ کرم
نوع پمپ برقی
متعلقات همراه روکش در نوع سلولی

زخم بستر چیست

ناحیه دردناک، اغلب قرمز شده از پوست دژنراسیون، زخم ناشی از فشار و عدم حرکت زخم بستر، و بدتر شدن با قرار گرفتن در معرض ادرار یا سایر مواد تحریک کننده روی پوست است. زخم بستر درمان نشده می تواند به طور جدی آلوده یا گانگنوز شود. زخم بستر یک مشکل عمده برای بیمارانی است که به رختخواب یا صندلی چرخدار محدود می شوند. آنها می توانند از طریق حرکت بیمار به طور مرتب، تغییر حالت ملافه و حفظ پوست پاک و خشک شوند. زخم معده، زخم معده یا زخم دندانی نیز نامیده می شود.تشک زخم بستر سلولی یا مواج تخم مرغی

اگر در پیش از آنکه بیمار زخم بستر بگیرد و یا زمان زیادی از آن نگذشته باشد باید خوشحال بود چرکه در این مرحله تشک تخم مرغی می تواند از عوامل بازدارنده در پیشرفت زخم بستر داشته باشد و قیمت تشک مواج تخم مرغی نسبت به قیمت خرید تشک های سلولی بسیار کمتر است.

چنانچه از زمان ابتلا بیمار به زخم بستر گذشته باشد نیاز است تا تشک سلولی تهیه شود . در واقع تشک سلولی برای پیشگیری استفاده نمی شود به همین دلیل دارای پمپ های برقی قدرتمندی هستند تا ناخودآگاه بیمار با قرار گرفتن روی آن حرکت کرده و جلوی تشدید و پیشرفت بیشتر زخم بستر را میگیرد. این نوع تشک از نوع تخم مرغی قیمت بالاتری دارد.


 قیمت خرید و فروش تشک ضد زخم بستر

برندهای مختلفی در بازار ارائه شده اند که می توان به برخی آنها اشاره نمود : تشک مواج سلولی وکتو Vecto که به همراه خود یک ملحفه و یک چسب تیوپ اضافه دارد . از تشک های مواج تخم مرغی نیز می توان به برندهای Floric و Sinamax اشاره نمود. جهت قیمت خرید تشک مواج زخم بستر سلولی و تخم مرغی با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از مشاوره آنها اقدام به تهیه تشک نمایید . چراکه کارشناسان ما در تلاشند تا مشتریان ما از فروشندگانی که سوء استفاده می کنند در امان باشند.

Write a review

تشک ضد زخم بستر سلولی و تخم مرغی تشک مواج برقی

تشک ضد زخم بستر سلولی و تخم مرغی تشک مواج برقی