کپسول اکسیژن مانومتر چرخ ترالی حمل بزرگنمایی تصویر

انواع کپسول اکسیژن 10 لیتری و پرتابل مانومتر چرخ ترالی حمل

New product

کپسول اکسیژن پزشکی مختلف با ظرفیت های متنوع کپسول اکسیژن 5 لیتری 10 لیتری و 20 لیتری تولید می شوند که بسته به نیاز بیمار و شرایط موجود می توان از آنها انتخاب نمود . معمولا بیمارانی که از کپسول اکسیژن استفاده می کنند دارای مشکلات ریوی و تنفسی هستند و به همین دلیل برای حمل این کپسول ها از ترالی حمل کپسول اکسیژن استفاده می شود . سه بخش اصلی آن شامل کپسول اکسیژن مانومتر چرخ حمل ترالی حمل می باشند.

چرخ حمل کپسول اکسیژن پزشکی

باید توجه داشت که چرخ حمل کپسول ها فقط مختص به ظرفیت خاصی از کپسول هستند و ترالی های حمل کپسول اکسیژن قابلیت حمل تمامی کپسول ها با ظرفیت مختلف را ندارند و از این سو باید ترالی یا چرخ حمل با ظرفیت کپسول خریداری شده یکی باشد . این امکان مشکل خرید کپسول اکسیژن همراه کوچکرا مرتفع می کنند . 

مانومتر پزشکی

کپسول اکسیژن همراه کوچک به دلیل ظرفیت پایین معمولا زمان زیادی را نمی توانند پوشش دهند . البته در مورد زمان پاسخگویی اکسیژن نمی توان عدد دقیقی داد. زیرا این زمان بسته به تنظیم مقدار اکسیژن خروجی توسط مانومتر دارد. مانومتر قطعه است که به قسمت خروجی کپسول متصل شده و توسط آن می توان میزان خروجی اکسیژن را تنظیم و کنترل نمود . جهت اطلا از قیمت و خرید انواع مانومتر پزشکی با کیفیت با تماس با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت خرید فروش انواع کپسول اکسیژن

برخلاف اینکه بنظر قیمت ظرفیت های مختلف یکتاست ، تفاوت زیادی بین آنها وجود دارد . مهم ترین آیتم تاثیرگذار نوع بدنه می باشد . این آیتم به دو نوع بدنه آلومینیومی و بدنه آهنی می باشد . بدنه آهنی بسیار سنگین بوده و قاعدتا برای حمل نیروی بیشتری از مصرف کننده را میگیرد . حال که بیماران این گروه دارای مشکلات ریوی هستند . برای انتخاب کپسول اکسیژن از نظر چنس بدنه و ظرفیت آن با ما در تماس باشید.

قیمت انواع کپسول اکسیژن همراه کوچک

با وجود تمامی موارد ذکر شده باز بیمارانی هستند که نوع کپسول اکسیژن کوچک را بمنظور حمل راحت تر را انتخاب و خریداری میکنند. جهت اطلاع از قیمت خرید فروش کپسول اکسیژن پزشکی چرخ حمل و انواع مانومتر با ما در تماس باشید. 

Write a review

انواع کپسول اکسیژن 10 لیتری و پرتابل مانومتر چرخ ترالی حمل

انواع کپسول اکسیژن 10 لیتری و پرتابل مانومتر چرخ ترالی حمل