دستگاه بیلی روبین تستزردی نوزاد بدون خونگیری بزرگنمایی تصویر

دستگاه بیلی روبین تست زردی نوزاد بدون خونگیری

New product

دستگاه بیلی روبین تستزردی نوزاد بدون خونگیری

دستگاه بیلی روبین تستزردی نوزاد بدون خونگیری برای مشخص نمودن میزان زردی نوزاد با استفاده از بدست آوردن اندازه ی بیلی روبین نوزادان و شیرخوارگان از راه پوست بدن آن ها است.  دستگاه بیلی روبین تستزردی نوزاد بدون خونگیری وسیله ای است که به کار گیری آن بسیارسهل است و در همه ی بیمارستان های مجهز دنیا وجود دارد. متاسفانه در زمانی که کشور ما در تحریم است دستگاه هایی تقلبی ای وارد کشورشده که ساخت کشور چین بوده و از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند و نه FDA یا تائیدیه سازمان و غذا و دارو را دارند و نه تائیدیه وزارت بهداشت کشورعزیزمان ایران را و به صورت قاچاق وارد می شوند.

تشخیص زردی نوزاد در منزل

زردی در وهله ی اول بر روی چشم نوزادان اثر می گذارد و در این موارد سفیدی چشم نوزادان به‌ زردی می‌ رود. قسمت بعدی که زردی بر روی آن اثر می گذارد روی گونه‌ ها است و بعد از آن در کل صورت. با بالا رفتن درجه ی بیلی ‌روبین در بدن، زردی در سینه، پشت و شکم نوزاد نمایان می شود. بهترین راه تشخیص زردی آزمایش خون و اندازه‌ گیری میزان بیلی‌ روبین نوزاد است که دستگاه بیلی روبین تست زردی نوزاد بدون خونگیری  در منزل این امکان را فراهم میکند.

تست زردی نوزاد بدون خونگیری

روش کار این دستگاه تست زردی نوزاد با تاباندن نور به پوست آنها می باشد. زمانی که مولکول های بیلی روبین در معرض تابش نور قرار می گیرند تبدیل به اشکال غیرپایدار خواهند شد . به این عمل یعنی تاباندن نور به پوست نوزادان مبتلا به مشکل زردی نوزادان فوتوتراپی یا تست زردی نوزاد بدون خونگیری می گویند.

قیمت خرید سنجش زردی نوزادان

دستگاه بیلی روبین موجود در بازار دارای کیفیت های متفاوتی و از برند های مختلفی است، ما همواره با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین محصولات به دنبال رضایت شما عزیزان هستیم. برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

 

Write a review

دستگاه بیلی روبین تست زردی نوزاد بدون خونگیری

دستگاه بیلی روبین تست زردی نوزاد بدون خونگیری