دستگاه سی پپ وبای پپ بزرگنمایی تصویر

دستگاه سی پپ وبای پپ

New product

سی پپ CPAP و بای پپ Bipap چیست؟

بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی به هنگام خواب همواره از عدم داشتن خواب آرام شکایت می کنند. این افراد به دلیل مشکلات تنفسی در خواب، امکان بسته شدن مجاری تنفس شان وجود داردبه این اختلال تنفسی آپنه گفته می‌شود. وقتی توقف تنفس خیلی زیاد شد و یا به اندازه کافی تکرار نشد، اکسیژن به مغز نخواهد رسید و بدن به سرفه، خفگی یا گاز گرفتگی کشیده می شود. در این وضعیت بیمار ممکن است برای تکرار چرخه تنفسی اش از خواب بیدار شود و تنفس طبیعی خود را ادامه دهد. دستگاه فشار مثبت دو جهته تنفسی یا دستگاه BiPAP می‌تواند این پروسه ی خواب نا منظم را متوقف می کند و مشکل بی خوابی یا احتمال خفگی در خواب را رفع می کند.با وجود این که خیلی از بیماران با CPAP  آشنا می باشند، درمان BiPAP کمتر شناخته شده است. در صنعت پزشکی هر دو دستگاه قابلیت برنامه‌ ریزی را دارند که هوای فشرده، ماسک‌ ها، پوشش سر که به صورت و لوله متصل می ‌شوند تا ماسک و دستگاه را به هم وصل کند، یک دستگاه BiPAP هوا را به عنوان یک دستگاه CPAP ارائه دهند، اما دارای دو فشار مختلف هستند.

 

انواع سی پپ و بای پپ /فرق سی پپ و بای پپ

BiPAP همچنین به عنوان BPAP نامیده می‌شود در عمل و طراحی یک دستگاه CPAP  فشار پی در پی مثبت هوایی است. دستگاه BiPAP همچون دستگاه CPAP، یک روش مناسب ‌برای مبتلایان به آپنه خواب است. فشار هوا، ازبسته شدن عضلات گلو جلوگیری کرده و مانع تنفس سخت می شود. هر دو ماشین CPAP و BiPAP به بیماران کمک می کنند تا به سهولت و به طور پی در پی در خواب نفس بکشند.BiPAP ها می ‌توانند چارت تنفسی داشته باشند که تعداد تنفس را در هر دقیقه‌ برای بیمار اندازه‌ بگیرد. اگر فاصله ی بین نفس‌ ها از حالت معمول بیشتر شود، دستگاه ممکن است به سیستم تنفسی فرد فشار موقتی وارد کند.

 

دستگاه سی پپ خانگی

دستگاه سی پپ خانگی مثل انواع حرفه ای و صنعتی آن است با این تفاوت که طراحی آن مخصوص استفاده ی بیمار در منزل می باشد، شما می توانید برای اطلاع از خصوصیات آن با کارشناسان ما در سایت تماس حاصل نمایید.

 

فروش و قیمت دستگاه سی پپ وبای پپ

دستگاه سی پپ CPAP و بای پپ Bipap کیفیت ها و قیمت های متنوعی دارد. شما همراهان مصرف کننده و مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید دستگاه سی پپ وبای پپ با کاراشناسان مجرب ما در سایت تماس حاصل نمایید.

Write a review

دستگاه سی پپ وبای پپ

دستگاه سی پپ وبای پپ