ان جی تیوپ - گاواژ معده بزرگنمایی تصویر

ان جی تیوپ - گاواژ معده

New product

ان جی تیوپ - گاواژ معده

بارها دیده اید که در بیمارانی که پزشک معالج به آنها استراحت مطلق داده است روده ها باعث آتروفی فعال می شود و در نتیجه باعث تخریب پرزهای روده ها خواهد شد. این مسئله که پس از چند روز از استراحت روده ای هویدا می شود با استفاده از تغذیه پارنترال قابل پیشگیری نمی باشد. زمانی که مصرف غذا از طریق مواد غذایی در حد مطلوب نباشد تغذیه با استفاده از ان جی تیوپ  –گاواژ معده توسط پزشک معالج تجویز می شود. ان جی تیوب - گاواژ معده وسیله ای است بسیار مفید که با همین هدف طراحی شده است.

سوند معده ،گاواژ معده ،ng tube

عده ای از بیماران به خاطر ایجاد سکته مغزی و یا کاهش سطح هوشیاری و به علت ضعف عضلات دهان و حلق در عمل جویدن و بلع دچار نا توانی شده اند. این اختلال در خوردن در مواردی بسیار شدید و طولانی مدت می شود و در نهایت باعث تشدید مشکلات مریض و ایجاد نتایج ناخوشایند از جمله بروز خفگی ، سوء تغذیه، عفونت ریوی و غیره می شود و در نهایت پزشک مجبور می شود با تعبیه سوند معده ،گاواژ معده ،ng tube  به داخل معده ی وی، تغذیه او را سهل کند و تا زمانی که بیمار توانایی غذا خوردن از طریق دهان را بیابد آن را ادامه دهد.

ان جی تیوب سیلیکونی

ان جی تیوب سلیکونی ابزاری است استریل شده دارای جنس سیلیکون که برای انتقال مواد مغذی به داخل معده و ژنوم  در افرادی که قدرت بلع مناسب ندارند مورد استفاده است.جنس نرم و مقاوم آن این امکان را فراهم می کند که در طولانی مدت در داخل معده قرار گیرد.

قیمت و خرید انواع لوله ان جی تیوب و لوله معده

لوله ان جی تیوب و لوله معده ای که ما برای فروش در اختیار شما قرار داده ایم از بهترین و با کیفیت ترین نوع لوله ان جی تیوب و لوله معده موجود در بازار می باشد ما نیز می کوشیم رضایت شما عزیزان را با ارائه ی محصولات با کیفیت وقیمت مناسب به دست آوریم. هم اکنون می توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید لوله ان جی تیوب و لوله معده با کارشناسان ما در سایت تماس حاصل نمایید.

Write a review

ان جی تیوپ - گاواژ معده

ان جی تیوپ - گاواژ معده