ترمودرمی لاغری تشک حرارتی لاغری بزرگنمایی تصویر

تشک لاغری حرارتی ترمودرمی 5 تشکه

New product

دستگاه لاغری ترمودرمی تشک حرارتی لاغری قیمت لاغری ترمودرمی خرید تشک لاغری حرارتی خرید ترمودرمی لاغری و تضمین بهترین قیمت ترمودرمی حرارتی تشک لاغری.

More details

نوع 5 تشکه
کارایی لاغری موضعی
متعلقات همراه تشک و بدنه اصلی
استفاده برای سالن لاغری / خانگی
محل استفاده بازو شکم ران
مارک پروفشنال
گارانتی یک سال

تشک حرارتی لاغری ترموردمی

دستگاه لاغری ترمودرمی دستگاهی است که از طریق ایجاد گرما موجب لاغری می شود . دستگاه ترمودرمی لاغری از یک دستگاه با 5 تشک تشکیل شده است . دستگاه اصلی دارای 5 کانال است که تشک های لاغری را به این کانال ها متصل کرده و سپس توسط دستگاه اصلی میزان گرمای هر کدام از تشک حرارتی را تنظیم میکنیم. تعداد تشک لاغری 5 عدد است که دو عدد با سایز کوچکتر برای بازورها، دو تشک لاغری متوسط برای لاغری ران ها و یک تشک بزرگتر که دور شکم بسته شده و لاغری شکم و پهلو را انجام می دهد . کانال هایی که تشک ها به آن متصل می شوند به تفکیک می تواند دارای حرارت های مختلفی نسبت به دلخواه استفاده کننده باشند . تشک لاغری ترمودرمی یکی از بی خطر ترین و امن ترین دستگاه های لاغری است زیرا همانطور که پیش تر اشاره شد تشک لاغری ترمودرمی یا تشک لاغری حرارتی برقی و تشک حرارتی لاغری ترمودرمی از روش ایجاد گرما عمل می کند .


طرز استفاده از ترمودرمی تشک حرارتی لاغری

این دستگاه بعنوان یک دستگاه ضروری در سالن های لاغری و یا استفاده در خانه بشمار می رود . زیرا بسیار موثر و سریع بوده و طرز استفاده از ترمودرمی تشک حرارتی لاغری بسیار راحت و آسان است . هم برای اپراتور در سالن های لاغری و هم برای فرد بعنوان دستگاه لاغری خانگی . زیرا نیاز به هیج تحرکی نداشته و کافیست تشک ها را به دستگاه و بدن متصل کرده و ولوم میزان حرارت را بچرخانید . بقیه کارها را به دستگاه ترمودرمی لاغری بسپارید. این دستگاه مانند دستگاه های لاغری دیگر مانند جی فایو لاغری خرید متفاوت است . 

تشک لاغری حرارتی

قیمت ترمودرمی لاغری 5 تشکه حرارتی

پیش از خرید ترمودرمی لاغری یک نکته بسیار ضروری وجود دارد . آن هم اینکه هنگام خرید ترمودرمی 5 تشکه ، باید سایز تشک های حرارتی متفاوت باشد . یعنی دو سایز کوچک، 2 سایر متوسط و یک سایر بزرگ . بسیاری هستند که به این نکته توجه نکرده و در نهایت از فروشنده 5 تشکه بزرگ شکم هم سایز تحویل میگیرند . تشک سایز بزرگ را نمی توان به درستی بر ران ها و بازوها بست و عملا بی فایده است . اما ما علاوه بر رعایت این موضوع، فروش ترمودرمی لاغری را با اصالت کالا تضمین بهترین قیمت تشک برقی لاغری حرارتی ترمودرمی را ارائه میکنیم. جهت اطلاع از قیمت ترمودرمی لاغری 5 تشکه حرارتی و خرید تشک برفی لاغری حرارتی با کارشناسان ما در تماس باشید .

Write a review

تشک لاغری حرارتی ترمودرمی 5 تشکه

تشک لاغری حرارتی ترمودرمی 5 تشکه

دستگاه لاغری ترمودرمی تشک حرارتی لاغری قیمت لاغری ترمودرمی خرید تشک لاغری حرارتی خرید ترمودرمی لاغری و تضمین بهترین قیمت ترمودرمی حرارتی تشک لاغری.