دستگاه اکسیژن ساز بزرگنمایی تصویر

دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی قابل حمل

New product

دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی

دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل دارای محاسنی در برابر کپسول های اکسیژن می باشد. دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل بر عکس کپسول اکسیژن دیگر نیازی به شارژ مجدد و چند باره ندارد و برای همیشه می توان از آن استفاده کرد چرا که همان طور که از اسمش پیداست می تواند خود به ساخت اکسیژن بپردازد. حرکت دادن دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل خیلی راحت است. یکی از نکات ویژه ای که خریداران را بر آن می دارد که این دستگاه یعنی دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل را تهیه نمایند خلوص بالای 95 درصد خروجی  اکسیژن آن است که همواره آن را به ابزاری پر طرفدار مبدل ساحته است . دستگاه های زیادی در بازار هستند ولی همه ی آنها دارای کیفیت خوب نیستند. ما همواره با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل علاوه بر شرکت در بازار رقابتی همواره سعی در جلب رضایت مشتریان و همراهان عزیز داریم. هم اکنون ظرفیت 5 لیتری ، 8 لیتری و 10 لیتری این دستگاه  موجود می باشد . دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل ارائه شده توسط ما تحت لیسانس سوئیس می باشد و قطعات آن تولید شده ی کشور سوئیس است. این دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل از نظر صدا نیز بسیار کم صدا بوده و برای بیمار مزاحمتی ایجاد نمی کند. 

دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز وسیله ی مفیدی است  که پس از کپسول های اکسیزن که نقش مهمی در نجات جان بیماران داشت و کاربرد فراوانی داشت به دنیای پزشکی عرضه شد. . از خصوصیت های  بارز دستگاه اکسیژن ساز وجود کمپرسوری قوی است، نحوه ی بهره وری و استفاده ی راحت و نبود نیاز به مراقبت های دائمی و احتمالی به این دستگاه نمره ی قابل قبول بیمارستان ها، درمانگاه ها و دیگر مراکز پزشکی و کلینیک ها را داده است. دستگاه اکسیژن ساز اسایش مشتریان خود را در سراسر دنیا فراهم کرده است. از ویژگی های جالب این دستگاه اکسیژن ساز می توان به سیستم هشدار دهنده ی دستگاه در شرایط مختلف و قطع برق دستگاه، قابلیت تنظیم و تغییر فشار اکسیژن به بالا و پایین و همین طور کاهش غلظت اکسیژن به کمتر از میزان استاندارد و مجهز بودن به هشدارهای دیداری و شنیداری اشاره کرد. همچنین روشن شدن چراغ زرد رنگ روی دستگاه نشان دهنده ی افت خلوص اکسیژن خروجی از دستگاه به کمتر از میزان استاندارد است.

طرز کار دستگاه اکسیژن ساز

در این بخش اندکی طرز کار دستگاه اکسیژن ساز را شرح می دهیم. دستگاه اکسیژن ساز یک پمپ مخصوص به خود دارد که در وهله ی اول هوای درون اتاق را به درون خود می مکد و بعد از آن از محفظه ی مخصوص پودر زئولیت عبور می دهد و در مرحله ی بعد پودر زئولیت وارد عمل شده و اکسیژن 21 درصد را که در هوای وارد شده از گازهای دیگر هوا وجود دارد جدا کرده و به سمت محفظه های دیگر هدایت می کند. کمپرسور موجود در دستگاه اکسیژن ساز، فشار و درصد اکسیژن را در محفظه ها بالا می برد و خلوص اکسیژن داخل انها را 100 درصد نزدیک می کند و فشار ان را نیز به حدود 230 میلی متر جیوه می رساند. اکسیژن از درون محفظه نگه داری به پشت فلومتر دستگاه آمده و از نازل مخصوص به سمت بینی و دهان فرد مریض روانه می شود. این بود طرز کار دستگاه اکسیژن ساز.

قیمت خرید دستگاه اکسیژن ساز پرتابل

ما همواره با ارائه ی بهترین محصولات و دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل سهم بزرگی را در بازار فروش محصولات و تجهیزات پزشکی ایفا می کنیم. پشتوانه ی ما رضایت شما عزیزان و همراهان گرامی است که همواره با رضایت خود ما را در ارائه ی خدمات دل گرم نموده اید. برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی و صنعتی قابل حمل با ما تماس بگیرید.

 

Write a review

دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی  قابل حمل

دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی قابل حمل