دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60 بزرگنمایی تصویر

دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60

New product

دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسی متر انگشتی PC60

دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسی متر انگشتی PC60 دو نوع ثابت و پورتابل دارد . دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسی متر انگشتی PC60 با این هدف ساخته شده که مقدار اکسیژن داخل خون را اندازه بگیرد و میتوان جهت پالس اکسی متری در نوزادان نیز از این ابزار بهره برد.  یکی از انواع مار کهای این دستگاه پالس اکسی متر PC60 می باشد. دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60 عمی تواند تعداد ضربان قلب  افراد را به شما نشان دهد. اگر بخواهیم راجع به خصوصیت های دیگر امکانات ویژه ی این دستگاه می توان به دکمه هایی که روی آن به جهت راحتی در استفاده قرار گرفته اند اشاره نمود. دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسی متر انگشتی PC60 در زمان قرار گرفتن انگشت روی صفحه ی مخصوص آن به صورت خود کار عمل می کند. لوازم جانبی  این دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60 در جعبه ی آن حاوی سه متریال یعنی بند ، باطری و راهنما است. یکی دیگر از خصوصیات  این دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسی متر انگشتی PC60  این است که پس از گذشت مدت زمانی اگر بدون استفاده بماند به صورت نا خود آگاه خاموش شده و همین موضوع عمر مفید آن را افزایش می دهد. وزن این وسیله 55 گرم بوده و از لحاظ طراحی بسیار زیبا و مبتکرانه طراحی شده است تا کار با آنرا به ساده ترین شکل ممکن بدل سازد.

انواع دستگاه پالس اکسی متر - انگشتی – نوزاد

دستگاه پالس اکسیر متر انواع  مختلفی دارد که در این بین می توان به نوع انگشتی و نوع مخصوص بزرگسالان و نوع مخصوص نوزادان اشاره کرد که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با همکاران ما در سیات تمسا بگیرید و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

پالس اکسیمتری در نوزادان

اساس کار کرده این دستگاه در نوزادان نیز همانند بزرگسالان می باشد با این تفاوت که در نوزادان به قسمتهایی از بدن و یا دست آن متصل می‌شود که در بعضی از دستگاهها قسمت دقیقی برای اتصال به پا وجود دارد

قیمت دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60

دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60 طراحی بسیار خوبی دارد و نسبت به کارایی آن قیمت بیسار منابی دارد . به منظور اگاهی از قیمت دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسمتر انگشتی PC60 با ما تماس بگیرید.

Write a review

دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60

دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون یا پالس اکسیمتر انگشتی PC60