تخت مکانیکی  ساده ی بیمار مدل سه شکن و تخت لگن دار سه شکن مکانیکی     بزرگنمایی تصویر

تخت مکانیکی ساده ی بیمار مدل سه شکن و تخت لگن دار سه شکن مکانیکی

New product

تخت بیمارستانی بیمار و خانگی

 

بعضی از بیماری ها به علت نوع آنها ممکن است بیمار را برای حرکت دچار مشکل کنند مانند انواع شکستگی در ناحیه ی پایین تنه و یا بسیاری از عمل های جراحی ویا بی هوشی و کما . این مریضان ممکن است در خانه و یا مراکز درمانی خود با توجه به پیشرفت بیماری  شان قدرت خود را از دست دهند. برای خرید تخت بیمار مکانیکی و یا تخت بیمار برقی باید به مقدار نا توانی بیمار خود را مورد توجه قرار دهید و بعد از آن اقدام به خرید نمایید.  همه ی تخت های خانگی و بیمارستانی امکانات مختلفی دارند، از جمله ی این امکانات می توان به امکان تغییر حالت بخش های مختلف تخت جهت انجام کارهای مریضی که با مشکل حرکت رو به رو است اشاره کرد.

تخت لگن دار سه شکن مکانیکی

برخی بیماران با عود مریضی و درد دیگر قدرت حرکت دادن پاببن تنه و بالا تنه خود را از دست می دهند و طبیعتا برای استفاده از سرویس بهداشتی با مشکل مواجه می شوند بنا بر این ، این نوع تخت ها یعنی تخت لگن دار سه شکن مکانیکی برای این عزیزان پیشنهاد می شود.  

انواع تخت مکانیکی ساده سه شکن

از نظر تغییر حالت، تخت های بیمارستانی و منازل به سه گروه یک دو و سه شکن تقسیم می شوند. شکن نیز  یعنی قسمت هایی که از آن قسمت می تواند بصورت دستی در نوع مکانیکی تغییر حالت انجام داد . قبل از خرید تخت شرایط بیمار  را بسنجید و سپس تعداد شکن را انتخاب کنید.

 

قیمت تخت مکانیکی  ساده ی بیمار مدل سه شکن و تخت لگن دار سه شکن مکانیکی

تخت بیمار ساده ی سه شکن در دو نوع تخت بیمارستانی سه شکن خانگی و نوع بیمارستانی وجود دارند که التبه نوع بیمارستانی آن دارای استحکام بیشتری است چرا که  استفاده ی بیشتری از ان و در زمان های طولانی تری می شود. برای اطلاع از قیمت و خرید تخت مکانیکی  ساده ی بیمار مدل سه شکن و تخت لگن دار سه شکن مکانیکی با ما تماس بگیرید.

 

 

Write a review

تخت مکانیکی  ساده ی بیمار مدل سه شکن و تخت لگن دار سه شکن مکانیکی

تخت مکانیکی ساده ی بیمار مدل سه شکن و تخت لگن دار سه شکن مکانیکی