تخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن بزرگنمایی تصویر

تخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن

New product

انواع مدل تخت بیمارستانی مکانیکی

تخت های بیمارستانی مکانیکی را می توان به سه نوع مختلف یک شکن، دو شکن و سه شکن تقسیم کرد. وجود شکن ها در تخت های بیمارستانی این اجازه را به بیمار می دهد که موقعیت خود را تغییر دهد. این تغییر حالت ها توسط یک دستگیره اجرا می شود و استفاده از هندل بسیار با کیفیت تغییر وضعیت و پوزیشن بیمار را برای خود او یا کسانی که می خواهند این کار را برای وی انجام دهند سهل می کند. همچنین استفاده از بهترین متریال در ساخت تخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن دلیل قانع کننده ای است برای خرید تخت های دستی مکانیکی. نکته ی بعدی این است که تخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن امکان تغییر وضعیت بالاتنه و پایین تنه ی مریض را فراهم می سازد.  

تخت بیمارستانی لگن دار خانگی

عده ای از مریضان که مشکل حرکتی حاد  و یا حرکت شان غیر ممکن است ، برای انجام قضای حاجت خود نیاز به تخت بیمارستانی لگن دار خانگی دارند . این تخت ها در بخش کف آن  و در قسمت پایین تنه فضای دایره ای شکلی دارند که مریض برای اجابت مزاج خود دیگر نیاز به پایین آمدن از تخت ندارد .  

قیمتتخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن و تخت بیمارستانی لگن دار خانگی

قیمتتخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن و تخت بیمارستانی لگن دار خانگی با توجه به شرایط مریض  می تواند متفاوت انتخاب شود . از بعد حرکتی نیز می تواند یک تا سه شکن انتخاب شود . همچنین بسیار مهم است که کسانی که از بیمار مراقبت می کنند نیز بتوانند از پس مراقبت های مریض بر ایند که در غیر این صورت تخت برقی پیشنهاد می شود. برای دیدن تخت های برقی نیز می توایند به بخش محصولات مراجعه کرده و از مشخصات آن مطلع شوید. برای اطلاع از قیمت تخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن و تخت بیمارستانی لگن دار خانگی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Write a review

تخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن

تخت بیمارستانی برای منزل معمولی دو شکن