انواع چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل بزرگنمایی تصویر

انواع چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل

New product

چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل این بار سری اِل ای دی سبز به شما معرفی می شود. چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل دارای شش لامپ قوی می باشد. این چراغ ها دارای دوام فوق العاده ای است. همچنین با چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل مانور فوق العاده ای می توان داد. از دیگر مزایای چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل می توان به کیفیت نقطه ای آن اشاره کرد. مورد دیگر این است که دارای چندین گزینه نصب می باشد.ال ای دی سبز سری 900 آماده برای سخت ترین شرایط پزشکی است.  این نوع اِل ای دی ها نیاز به جایگزینی و تعویض ندارند و فضا را روشن تر از نور هالوژن می کنند. در حالی که این لامپ های ال ای دی انرژی کمتری برای بهبود کارایی نسبت به نوع هالوژنی آن مصرف می کنند. چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل سری سبز برای بهبود معاینات و جراحی ها بر روی بیمار طراحی شده است و نتیجه ی آن کاهش اثرات مضر زیست محیطی و مخرب می باشد. چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل به گونه ای طراحی شده است که دارای شش چراغ سفید برای حداکثر روشنایی یک نواخت و بدون نوسان برای تمرکز بر روی منطقه ای که عملیات ترمیم و یا جراحی در آن انجام می شود و عمر مفید اِل ای دی 50000 ساعت است که مصرف کنندگان را ترغیب می کند که این چراغ های سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل را تهیه نمایند. برای به حداکثر رساندن سرمایه گذاری کنترل شدت و قدرت بدون تماس نیز می تواند خطر ابتلا به آلودگی را کاهش دهد. مورد دیگر این است که به هنگام نصب، فضای آن چنانی را اشغال نمی کند، علاوه بر اینکه دارای گزینه های نصب چند گانه است، از جمله می توان با استفاده از سقف کاذب یک بار مصرف آن را نصب نمود.

 

قیمت چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل

با توجه به کارایی بالای این محصول یعنی چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل قیمت این محصول نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید بهترین چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل با ما تماس بگیرید.

چراغ معاینه پزشکی چراغ لوپ

چراغ معاینه پزشکی که به چراغ لوپ نیز معروف است . این نامگذاری بدلیل وجود صفحه شیشه ی ذره بینی برای مشاهده جزئیات در حین معاینه می باشد . چراغ معاینه در دو نوع چرخدار و گیره ای تقسیم می شوند . نوع چراغ لوپ چرخدار بصورت پرتابل بوده و دارای پایه ی چرخداری برای حمل است . این امکان باعث می شود تا عمل جایجایی چراغ معاینه لوپ براحتی هر چه تمام تر صورت پدیرد. نوع چراغ معاینه گیره ای نیز وجود دارد که طبیعتا امکان حمل ندارد . چرکه به جای وجود پایه ای چرخدار ، دارای گیره ای است که به جاهایی مثل میز گیره می شود . فروش چراغ معاینه لوپ بسته به نوع مصرف چراغ معاینه لوپ ذره بین دار را می توان هم بصورت پایه چرخدار به منظور حمل و جابجایی راحت تر و یا نوع چراغ معاینه ذره بین دار گیره ای که معمولا در جاهایی که نیازی به جابجایی مکرر چراغ معاینه پزشکی نیست استفاده می شود . برای اطلاع از قیمت و خرید انواع چراغ معاینه پزشکی لوپ ذره بین دار پرتابل و گیره ای با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

Write a review

انواع چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل

انواع چراغ سیالیتیک پرتابل و سقفی اتاق عمل