تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14 بزرگنمایی تصویر

تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14

New product

طراحی فوق العاده و بي نظير و مدرن ظاهری این تخت معاینه پزشکی و استفاده از بهترین مواد اولیه و متريال هاي سازنه دلیلی است موجه برای خرید تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14  . این طراحی دقیقا و زيبا بر خلاف تخت های معاینه پزشکی است که از دیرباز تولید و ارائه می شوند و به همين دلیل که امروزه اغلب در مراکز درمانی وكلينيك و بيمارستان خود اقدام به طراحی و اجرای دکوراسیون های داخلی حرفه ای و زیبا می کنند لزوم استفاده از وسایل زیبا و متناسب با دکوراسیون داخلي آنها است که برای مرتفع ساختن این موضوع ، مشتری يا خريدار می تواند به دل خواه خود رنگ تشک این تخت را از میان 24 رنگ متنوع موجود انتخاب کند.

قابلیت ها و ویژگی های تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14

از دیگر ویژگی های تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14 معاینه می توان به وجود بخش بالایی تخت اشاره كرد كه از آن به منظور استفاده از رول های بهداشتی یک بارمصرف تخت ها به دلیل رعایت نکات بهداشتی  و نظافتي برای هر بار معاینه برای پزشکان است . همچنین به منظور تسلط کامل پزشک معالج در حین بررسی و یا معالجه بیمار، این تخت دارای قابلیت نصب پایه سرم نیز هست كه پزشك معالج مي تواند از آن براي آويزان كردن سرم استفاده كند. قدرت تحمل وزن این تخت معاینه 200 کیلوگر است  که این تحمل وزن درمورد تخت های معاینه موجود در بازار کم نظر ميباشد . حتی اندازه و ابعاد تشک این تخت می تواند به دلخواه مشتری خارج از استاندارد تولید و اراده شودبه طوري كه كشتري هر اندازه ايي را بخواهد ميتواند ارائه دهد و بر اساس آن اندازها تخت خود را تحويل بگيرد. نوع کاربری این تخت صرفا استفاده ی عمومی معاینه و براي  معالجه نیست و نوع کاربری آن جهت استفاده  از آن را بمنظور ماساژ نیز ميتوان استفاده كرد .

قیمت تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14

استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید این محصول و طراحی ظاهری فوق العاده و مدرن این مدل را از سایر تخت های معاینه معمولی و ساده پزشکی متمایز ساخته است . جهت اطلاع از قیمت و يا سفارش جهت خريد قیمت تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14 و یا سفارش خرید انواع تخت های معاینه بیمار با کارشناسان فروش ما در تماس باشید .

Write a review

تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14

تخت پزشکی معاینه بیمار مدل CH14