تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو | قیمت و خرید بزرگنمایی تصویر

تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو | قیمت و خرید

New product

فروش تخت معاینه پزشکی تزریقات

More details

ارتفاع 70
عرض 70
رنگ 30 رنگبندی
نوع بدنه پایه فوم متریال درجه 1

 تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو توسط شرکت ها و كارخانه هاي متعدد و زيادي تولید می شود. هنگام خرید تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو باید به کیفیت مواد استفاده شده و مواد اوليه آن كه در توليد آن استفاده شده دقت کرد . اولین مورد در جنس پایه هایي كه براي اين تخت استفاده شده می باشد . به طور معمول  آسیب پذیر ترین بخش اين نوع تخت ها بخش پایه های تخت معاینه می باشد  كه پایه های آن  تخت باید از بهترین نوع محصول باشد بخصوص در تنوع  پایه تاشو. پس از پایه های تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو و یا به اصطلاح تخت تزریقات بخش فوم استفاده شده و یا جنس روکش تخت معاینه بیمار حائز اهمیت است. معمولا تخت تاشو در مراکزی استفاده می شود که دارای فضای کم بوده و یا اصلا بصورت مرتب با آن نیاز پیدا نمیکند . اگرچه بزرگترین مزیت آن یعنی حمل آسان نیز قابل چشم پوشی نیست .

تخت معاینه ساده

تخت معاینه پزشکی معمولی | قیمت تخت تزریقات

بخش فوم  باید از مواد اولیه کاملا منعطف و فرم پذير تهیه شده باشد . فوم استفاده شده که در مراکز درمانی که از تخت معاینه استفاده زیادی می شود باید از بهترين و مرغوب ترين نوع آن باشد . اگر غير از اين باشد  پس از مدتی استفاده شخص  بیمار دچار پستی بلندی هایی می شود كه ناخوشايند ميباشد که برای بیمار بسيار آزار دهنده است . بخش روکش تخت معاینه ساده بیمار نیز بسیار مهم و ضروري است .  به طورمعمول در مراکز شلوغ و پر ازدحام یا حتی در بخش تزریقات بسیار اتفاق می افتد که بیماران در هنگام دراز کشیدن و استراحت كردن ، وسایل آنها مانند جا سوئیچی ،كليدها و غیره باعث پاره شدن و خراش انداختن بر  روي روكش می شود . پس بنا براين جنس روکش اين نوع تخت ها باید از بهترین مواد اولیه باشد. انواع این محصولات در دو مدل پایه ثابت و تا شو جهت تجهیزات کلینیک های درمانی و مطب هاي پزشكان موجود است. در دو مدل تخت معاینه بیمار از با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه شده و شرکت صبح سلامت ایرانیان تضمین مي دهد كه  بیشرین کیفیت و کمترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد. قیمت تخت تزریقات نیز نسبت به درجه آن متفاوت است . 

 تخت معاینه پزشکی معمولی

قیمت خرید تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو

 تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشودست دوم را نخرید.  زیرا تخت معاینه پزشکی قیمت ساده پایه ثابت و معمولی پایه تخت معاینه تاشو بسته و قیمت تخت تزریقات به کیفیت مواد اوليه استفاده شده در تولید آن که پيش تر ذکر شد می تواند متفاوت و مختلف باشد . استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید اين تخت ها  که توسط ما به شما ارائه می شود و حذف دلالان و شرکت های واسطه ی پزشکی دلیل موجهی برای خرید از ما می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید با ما تماس بگیرید.

تخت تزریقات

Write a review

تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو | قیمت و خرید

تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت و معمولی پایه تاشو | قیمت و خرید

فروش تخت معاینه پزشکی تزریقات