دستگاه ساکشن پزشکی بزرگنمایی تصویر

انواع دستگاه ساکشن پزشکی

New product

ساکشن پزشکی چیست

دستگاه ساکشن در پزشکی وسیله ای است بسیار کارآمد و ضروری که به کامل شدن هرچه بیشتر تجهیزات بیمارستانی کمک شایانی می کند، همانطور که می دانید مکانیزم عمل دستگاه ساکشن پزشکی به این گونه و نوع است که در ابتدا باعث ایجاد فشار منفی می شود و این فشار منفی هوا خود عاملی میشود که هوا و مایعات را به درون خودِ دستگاه منتقل کند و به اصطلاح عمل مکش را انجام دهد و در مرحله ی بعدی در دستگاه خلاء به وجود می آورد و همین خلاء ایجاد شده توسط قسمتی از دستگاه ساکشن بیمارستانی که پمپ مکش نامیده می شود به وجود می آید.استفاده از این دستگاه برای جمع آوری ترشحات و خون آبه های بدن بیمار پس از انجام عمل جراحی است که وجود این دستگاه را بسیار لازم و ضروری می کند، چرا که باعث هرچه زود تر تمیز شدن اتاق عمل می شود و بسیار بهداشتی عمل می کند. دستگاه ساکشن بیمارستانی می تواند دستیار منظمی برای عمل های جراحی متخصصین و جراح های زبردست باشد. همچنین دستگاه ساکشن پزشکی در حین عمل نیز می تواند عمل مکش را انجام دهد و از دیگر کارایی های ان به هنگام انجام عمل جراحی می توان به برداشتن سریع محلول‌های شست و شو دهنده از ناحیه زخم اشاره کرد.

ساکشن پزشکی رومیزی

اصطلاحا به دستگاه های ساکشن کوچک دستگاه ساکشن رومیزی نیز گفته می شود . ساکشن پزشکی رومیزی برای انجام اموری نظیر استفاده برای بیمارانی که مشکل بلع داشته و هنگام غذاخوردن ممکن است باعث پریدن غذا به گلو شوند و خود بیمار نیز توانایی حل مشکل را نداشته باشد . نوع دیگر برای استفاده بعنوان پمم حجامت برقی است که به لیوان های حجامت از طریق لوله های سایز مناسب می باشد . البته که کوچک بودن آنها بدلیل کم بودن قدرت آنها نیست . اما خب طبیعتا نمی تواند بعنوان یک دستگاه ساکشن دندانپزشکی مورد استفاده قرار گیرد . زیرا عملکرد ساکشن دندانپزشکی متفاوت است . 

 

ساکشن پزشکی قیمت

دستگاه ساکشن پزشکی قیمت های متفاوتی دارند که نسبت به نوع و کاربرد آن متفاوت است .  دستگاه ساکشن پزشکی امروزه دارای قیمت و کیفیت متفاوتی است و حساسیت کاربران و خریداران و متصدیان بیمارستانی ایجاب می کند که محصولاتی بخرند که علاوه بر مرغوبیت، دارای دوام بسیاری نیز می باشد. ما به شما دستگاه ساکشن پزشکی خود را پیشنهاد می کنیم که همه ی انتظارات شما را از دستگاه ساکشن پزشکی برآورده خواهد کرد و دیگر نیاز به خرید دوباره ی این محصول نخواهید داشت ، هم اکنون می توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید محصولات با ما تماس حاصل نمایید. فروش ساکشن پزشکی دارای اصالت کالا و تضمین قیمت می باشد .

رتبه 
1400-12-09

دستگاه ساکشن پزشکی رومیزی یوول

دستگاه ساکشن پزشکی رومیزی یوول اصل بهترین دستگاه ساکشن بیمارستانی

Write your review!

Write a review

انواع  دستگاه ساکشن پزشکی

انواع دستگاه ساکشن پزشکی