دستگاه لاغری خانگی باشگاهی ویبره ایستاده لاغری مجیک بزرگنمایی تصویر

دستگاه لاغری خانگی باشگاهی ویبره ایستاده لاغری مجیک

New product

ویبراتور لاغری یک دستگاه لاغری موضعی یا کل بدن است. این دستگاه به ویبره لاغری نیز مشهور است.

More details

نوع ویبره ایستاده
عملکرد ویبره برای لاغری
استفاده بعنوان دستگاه لاغری خانگی
استفاده برای ویبراتور لاغری

دستگاه ویبره لاغری

دستگاه ویبره لاغری تقریبا جزو دستگاه های جدید بشمار می رود. در طراحی آن تمامی تکنیک های لاغری پزشکی در نظر گرفته شده است. این موضوع سبب می شود که اولا اثربخشی و لاغری آن سریع و از آن مهمتر بدون صدمه و عوارض باشد. ویبره ایستاده لاغری هم می تواند تمام بدن شما را تحت تاثیر و یا بصورت لاغری موضعی عمل کند. فقط کافی است که روی آن بایستید تا لاغری آن کل بدن را تحت تاثیر قرار دهد. یا با جابجایی پاها روی صفحه ی لرزشی آن و یا پوزیشن بدن ویبره را بصورت موضعی برای اندام یا اندام هایی که در نظر دارید متوجه کنید.

شببه سازی ویبره لاغری

احتمالا برای شما سوال شود که شبیه سازی ویبره لاغری یعنی چه. این امر را می توان با یک مثال توضیح داد. ببینید خیلی وقت ها شما از نظر خودتان کار خاصی انجام نداده اید اما دستور لاغری برای مغز ارسال می شود. مثلا پیش آمده که شما سوار قایق شده این اما پس از مدت زمان کوتاهی بدن شما آنقدر خسته می شود که نیاز به استراحت دارید. مثال جالبتر اینکه می دانستید که رانندگان مسابقات فرمول 1 پس از مسابقه حدود 1.5 تا 2 کیلوگرم لاغر می شوند ؟ وجه اشتراک قایق یا جت اسکی یا ماشین مسابقه ارسال پالس به مغز جهت سوزاندن کالری و تکانه هایی است که به بدن وارد می شود. حالا شما یک صفحه لرزشی دارید، اگر تنبل هستید که روی آن فقط بایستید. اگر نه که می توانید حرکات پایه ای مختلف ورزشی را انجام دهید. حرکات پیشرفته بدنسازی نیز با دو کش ورزشی است که به کناری های دستگاه با قلاب متصل می شود. هم در دفترچه راهنما و فیلم دستگاه به برخی از آنها اشاره شده‌ است.

ویبراتور لاغری

انواع ویبره لاغری

ببینید انواع ویبره لاغری از نظر آپشن تقسیم بندی می شوند. مثلا داشتن پورت usb یا بلوتوث یا تایمر و قدرت موتور. اصلاحاتی که انجام می شود در مدل های نیوفیس اتفاق می افتد. تصحیح سطح لرزش و افزایش قدرت موتور برای ویبراتور قوی تر.

دستگاه ویبره لاغری مجیک

محصولی که مشاهده میکنید ویبره لاغری مجیک نیوفیس است. از نظر تکنولوژی فوندانسیون داخلی و موتور فن دار تقویت شده . از نظر ابعاد استانداردتر جهت کمجا بودن و مگنت های چربی سوزی تعبیه شده اند. امکان اتصال به موبایل نیز برای پخش موسیقی و اسپیکر داخلی نیز از جمله موارد دیگر هستند. از نظر تکنولوژی طراحی نیز از آخرین تکنولوژی های روز استفاده شده که تکانه ها موثرتر و طول موج مگنت ها نیز قوی تر شده اند. ریموت کنترل دستگاه نیز تمامی عملیات ها را انجام می دهد. این دستگاه دارای 5 برنامه پیش فرض است که سرعت و تایم را اتوماتیک تنظیم میکند. همچنین شما می توانید بصورت دستی سرعت، زمان، بلوتوث، ولوم موسیقی و برنامه های پیش فرض را کنترل کنید‌.

ویبره لاغری ایستاده

قیمت ویبره لاغری مجیک

ما اولین شرکت وارد کنندن ویبره لاغری هستیم و برندهای مختلفی را ارائه کرده ایم. هر زمان که مدل جدیدی تولید شده و کالای با کیفیتی بوده آنرا سریعا خریداری و ارائه کرده ایم. آخرین مدلی که در حال حاضر امکان خرید آن وجود دارد ویبراتور لاغری مجیک است. ما قیمت ویبره لاغری مجیک را بدلیل خرید مستقیم بسیار مناسب و اقتصادی در نظر گرفته ایم. به این دلیل که خرید ویبره لاغری را برای همه ممکن سازیم. برای اطلاعات بیشتر یا خرید دستگاه ویبراتور لاغری با ما در تماس باشید‌.

Write a review

دستگاه لاغری خانگی باشگاهی ویبره ایستاده لاغری مجیک

دستگاه لاغری خانگی باشگاهی ویبره ایستاده لاغری مجیک

ویبراتور لاغری یک دستگاه لاغری موضعی یا کل بدن است. این دستگاه به ویبره لاغری نیز مشهور است.