اتوی صورت بزرگنمایی تصویر

دستگاه درما اف قیمت خرید مدل 5 کاره اتوی صورت + فواید و طریقه استفاده

223442

New product

درمااف قیمت خرید دستگاه اتوی صورت دیجیتال 5 کاره . بهترین مارک اتوی صورت به همراه طریقه استفاده از اتو صورت.

More details

نوع درما اف اتو صورت
عملکرد اتوی صورت اولتراسونیک
استفاده بعنوان درما اف دیجیتال
استفاده برای اتوی صورت و پوست

درما اف چیست ؟

درما اف چیست ؟ این دستگاه با نام های اتو صورت نیز شناخته می شود . اتوی صورت انواع مختلفی دارد که به تعداد کارها و عملکردهای آنها قیمت خرید درما اف نیز متفاوت است . انواع اتوی صورت 3 و 4 و 5 کاره هستند . این دستگاه در گروه تجهیزات زیبایی و مراقبت از پوست و جوانسازی قرار میگیرد . کار کردن با آن بسیار راحت بوده و به همین دلیل یکی از پر فروش ترین ها در بازار تجهیزات پوست و زیبایی است . چه در خانه و چه در سالن های زیبایی وجود دستگاه درما اف یا همان اتوی صورت یکی از الزامات محسوب می شود . درما اف ها بسته به نوع مدل می توانند آبرسانی، پاکسازی، لیفت پوست و یون سازی را به کمک امواج اولتراسونیک انجام دهند . به همین دلیل به این دستگاه اتوی صورت اولتراسونیک نیز گفته می شود .

درما اف چیست

قیمت اتو صورت

بسته به تعداد عملکرد و کیفیت و برند تولید کننده قیمت اتو صورت متفاوت است . دستگاهی که امروز به معرفی آن می پردازیم یک 5 کاره است که عملکرد آن به توضیح آن می پردازیم در هیچ درما اف ی یافت نمی شود . البته پیش از اعلام قیمت اتو صورت یک نکته را متذکر می شویم . متاسفانه درما اف یا اتوی صورت یک دستگاهی است که نوع تقلبی آن به وفور یافت می شود . البته راه حل این موضوع را در تشخیص درما اف اصل می توانید بیابید . نوع اتوی صورت تقلبی بیشتر در درما اف 3 کاره یافت می شود . سایر اتو صورت دیجیتال 4 و 5 کاره که دارای نمایشگر هستند به ندرت تقلبی آنها در بازار یافت می شود .

فواید اتو صورت Derma-F چیست ؟

نسبت به عملکرد آنها اتو صورت که با نام اتو پوست نیز معروف است کارایی های مختلفی دارند . دستگاهی که ما امروز به معرفی آن پرداخته ایم یک درما اف دیجیتال 5 کاره است که تمامی کارایی های لازم برای انواع ضایعات پوستی را پوشش می دهد . بطور کلی با تولید امواج اولتراسونیک در طول موج های خاص می تواند کارایی موردنظر شما را ارائه دهد . از حذف چین و چروک پوست گرفته تا حذف لک پوستی و جای جوش و آکنه تا آبرسانی پوست . عملکرد های این دستگاه درما اف که به شما معرفی می کنیم شامل :

 • Peeling که برای لایه برداری سلول های مرده پوست است .
 • Calming که برای بستن منافذ باز پوست بمنظور جلوگیری از ورود آلودگی های محیطی است.
 • Lifting که برای لیفت پوست و حذف چین و چروک است .
 • یون منفی ion- پوست را تحریک کرده تا انواع مواد و ماسک های صورت به عمق درم پوست نفوذ کند.
 • یون مثبت ion+ پاکسازی عمیق برای ضایعاتی مانند لک پوست که زمان زیادی از آنها گذشته است .

قیمت اتو صورت

طریقه استفاده از اتوی صورت

همانطور که پیش تر ذکر کردیم یکی از دلایل محبوب بودن این دستگاه راحت بودن طریقه استفاده از اتوی صورت است . این دستگاه علاوه بر دفترچه راهنما دارای فیلم استفاده از درما اف نیز هست . کارشناسان ما هنگام خرید درما اف یا اتوی صورت هم به شما آموزش داده و هم فیلم استفاده را در اختیار شما قرار می دهند . همچنین در مورد قیمت اتوی صورت نیز می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید . این دستگاه را هم با آب هم با انواع ماسک ورقه ای صورت می توان استفاده کرد . تیغه دستگاه نیز منبع انتشار امواج است . کافیست :

 1. ابتدا صورت را با آب گرم شسته و آرایش خود را پاک کنید .
 2. دستگاه را روشن کرده و روی حالت مورد نظر قرار دهید .
 3. اگر از ماسک یا سایر مواد جوانسازی یا پاکسازی یا آبرسان استفاده میکنید آنرا به صورت بمالید.
 4. بسته به نوع استفاده در دفترچه راهنما تیغه را روی صورت حرکت دهید.
 5. همیشه در یک نقطه باقی نمانید و تیغه را روی صورت حرکت دهید.
 6. پس از استفاده ماسک یا تونز یا کوکتل مالشی را بشوئید .
 7. بی شک از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد .

آبرسانی با اتوی صورت

البته آبرسانی پوست با دستگاه درما اف را از قلم نندازیم . زیرا یکی از مهم ترین عملکردهای این دستگاه است . بصورت کلی بخش عمده ای از ضایعات پوستی به دلیل خشک بودن لایه درم پوست است . از طرفی مناقذ پوست به قدری باز نیستند که بتوان با شستشوی مدام صورت آنرا آبرسانی کرد . راه حل این موضوع استفاده از امواج فراصورتی دستگاه اتوی صورت اولتراسونیک است .

خرید اتوی صورت

درما اف اولتراسونیک

این امواج بصورت موقتی ساختار مولکولی آب را شکسته و از طرفی لایه های پوست را بصورت موقت باز میکند . شما هم با آب هم با ژل مخصوص اتوی صورت که همان ژل آبرسان است می توانید آبرسانی را انجام دهید . همچنین تیغه دستگاه برای استفاده همزمان با ماسک های ورقه ای آبرسان طراحی ویژه شده است .

درما اف اولتراسونیک

خرید اتوی صورت درما اف 5 کاره اولتراسونیک

جهت اطلاعات بیشتر و خرید اتوی صورت درما اف 5 کاره اولتراسونیک با ما تماس بگیرید . زیرا به دلیل بروزرسانی های فنی موقتا بصورت تلفنی ثبت سفارش امکان پذیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و ثبت سفارش خرید اتوی صورت و قیمت درما اف دیجیتال 5 کاره با ما در تماس باشید . تضمین اصالت کالا و کیفیت همواره اولویت ما هنگام فروش این محصول و سایر محصولات است .

درما اف اولتراسونیک

رتبه 
1401-11-11

قیمت درما اف

مناسب بودن قیمت درما اف این مدل را به یکی از بهترین های اتوی صورت تبدیل کرده است .

رتبه 
1401-11-11

اتوی صورت

بهترین مارک اتوی صورت با اثربخشی سریع

Write your review!

Write a review

دستگاه درما اف قیمت خرید مدل 5 کاره اتوی صورت + فواید و طریقه استفاده

دستگاه درما اف قیمت خرید مدل 5 کاره اتوی صورت + فواید و طریقه استفاده

درمااف قیمت خرید دستگاه اتوی صورت دیجیتال 5 کاره . بهترین مارک اتوی صورت به همراه طریقه استفاده از اتو صورت.