بادکش برقی بزرگنمایی تصویر

دستگاه بادکش برقی

3345345

New product

بهترین دستگاه بادکش برقی جهت حجامت بادکش درمانی و رفع سلولیت است . این بادکش برقی قیمت مناسب خانگی دارای 4 عدد لیوان قابل استریل است.

More details

نوع بادکش برقی
متعلقات همراه 4 لیوان حجامت قابل استریل
مدل دستگاه بادکش برقی مدل EC
استفاده برای دستگاه حجامت برقی و وکیوم تراپی

دستگاه بادکش برقی

دستگاه بادکش برقی ماحصل ورود تکنولوژی به علم سنتی و قدیمی بادکش درمانی، و یا حجامت است . این دستگاه بادکش برقی دارای یک طراحی دقیق برای وکیوم است . چه از نظر قدرت مکش و هم از نظر ظاهر و راحتی استفاده . این تجهیز چند منظوره بوده که می توان برای بادکش درمانی، حجامت، رفع سلولیت و لاغری نیز استفاده کرد . اگر کاربر حرفه ای حجامت هستید این دستگاه بادکش برقی قیمت مناسب بهترین گزینه است. هم از شر آتش و پنبه و بادکش دستی راحت می شوید . در غیر اینصورت این دستگاه بادکش برقی برای مواردی مانند :

  • رفع خستگی
  • کاهش درد
  • گرفتگی عظلات
  • اسپاسم
  • رفع سلولیت
  • لاغری
  • افزایش گردش خون

مزایای دستگاه بادکش برقی

مواردی که پیش تر بعنوان مزایای دستگاه بادکش برقی ذکر شده ادامه هم دارند . این روش تراپی تاریخچه چند هزار ساله دارد . اما تا بحال هیچ تحقیق یا مقاله ای نتوانسته ثابت کند که این دستگاه برای رفع خستگی و مشکلات عضلانی، روماتیسم و پادرد، لاغری و تنظیم گردش خون در بدن موثر نیست . روش بسیار ساده است . این دستگاه بادکش برقی دارای 4 عدد لیوان است که البته لیوان های حجامت دیگر قابل شستشو و یا یکبار مصرف به آن متصل می شوند. اگر تازه کار هستید برای راحت تر چسبیدن لیوان به بدن می توانید از کرم یا روغن روی پوست استفاده کنید . لیوان های همراه قابل شستشو بوده اما اگر نیاز به لیوان بیشتری دارید می توانید براحتی تهیه کنید . زیرا این دستگاه بادکش برقی با تمامی لیوان های سایز مختلف سازگار است .


دستگاه بادکش برقی خانگی

به صورت کلی بادکش درمانی با دستگاه برقی بادکش نیاز به تجربه قبلی ندارد . به همین دلیل به آن دستگاه بادکش برقی خانگی گفته می شود . الیته این موضوع درمورد این محصول صدق میکند . زیرا در تولید آن از موتورهای مخصوص همین کار استفاده شده . زیرا برخی افراد سودجو با استفاده از موتورهای صنعتی و ساکشن های پزشکی رومیزی اقدام به ساخت دستگاه بادکش برقی می کنند که می تواند باعث عارضه شود . اما این دستگاه بدلیل رعایت کردن استاندارد در حین تولید خیال شما را از بابت صدمه به خود یا فرد دیگر آسوده می کند. در یک جمله این تجهیز بهترین دستگاه بادکش برقی موجود در بازار است . نام مدل آن نیز دستگاه بادکش برقی مدل CE است . لوازم همراه آن شامل :
1 آداپتور
1 کابل افزایش طول
4 لیوان قابل شستشو و استریل
1 دستگاه اصلی


قیمت دستگاه بادکش بادکش برقی

چه به دنبال قیمت دستگاه بادکش بادکش برقی حجامت و یا تنها بادکش و یا دستگاه رفع سلولیت بدن مخصوصا پشت ران ها این دستگاه گزینه اول شماست . شما یک بادکش برقی خرید کرده و یک دستگاه چند منظوره تحویل میگیرد . با این همه با هدف جلب رضایت مشتری با قیمت دستگاه بادکش برقی حجامت و وکیوم تراپی را طوری تنظیم کرده ایم که همه براحتی بتوانند از آن استفاده کنند .

بدلیل بروز رسانی درگاه آنلاین برای اطلاع از قیمت و سفارش خرید بادکش برقی  قیمت دستگاه حجامت و وکیوم تراپی با شماره های ما تماس بگیرید.

رتبه 
1401-10-29

بادکش برقی

بهترین دستگاه بادکش برقی قیمت مناسب براحی بادکش درمانی و حجامت

رتبه 
1401-10-29

بادکش برقی

بهترین دستگاه بادکش برقی قیمت مناسب

رتبه 
1401-10-29

بهترین بادکش برقی

بهترین بادکش برقی قیمت مناسب

Write your review!

Write a review

دستگاه بادکش برقی

دستگاه بادکش برقی

بهترین دستگاه بادکش برقی جهت حجامت بادکش درمانی و رفع سلولیت است . این بادکش برقی قیمت مناسب خانگی دارای 4 عدد لیوان قابل استریل است.