ان جی تیوب NG Tube سیلیکونی سوند معده بینی بزرگنمایی تصویر

ان جی تیوب NG Tube سیلیکونی سوند معده بینی

New product

قیمت خرید انجی تیوب سیلیکونی سوند معده ng tube دائمی سایز 8 و 10 و 14 و 16

More details

بسیار پیش می آید که به سبب بیماری ها بسیاری هستند که مشکل بلع پیدا کرده و نیاز به لوله معده یا ان جی تیوب NG Tube سیلیکونی پیدا می کنند . زمانی که بیمار به سوند معده نیاز پیدا میکند به پزشک بستگی دارد . زیرا ممکن است مشکل بیمار بصورت موقتی و کوتاه مدت باشد و در مواردی ممکن است نیاز طولانی تر بوده و از ان جی سیلیکونی به مدت طولانی استفاده شود . در این حالت نیاز به لوله بینی به معده ngt دائمی است که نوع آن سیلیکونی می باشد .

خرید انواع ng tube دائمی سیلیکونی

دسته بندی ng tube ها بر اساس میزان ماندگاری آنهاست که به دو نوع تقسیم می شود . نوع اول ng tube موقتی است که برای بیماران بصورت اورژانسی استفاده می شود و بیش از 24 تا 36 ساعت امکان استفاده آن وجود ندارد . پس از گذشت این زمان ممکن است ng tube دچار چسبندگی و عفونت شود . به همین دلیل حتما توجه داشته باشید که متریال تولید شده ان جی تیوب سیلیکونی باشد .

انجی تیوب دائم سوند معده

انجی تیوب های دائمی را بر اساس سایز دسته بندی می کنند . سایز ng tube ها از شماره 8 و 10 که برای اطفال است شروع می شود و انجی تیوب سیلیکونی سایز 14 تا 16 که برای بزرگسالان است . همه ان جی تیوب سیلیکونی سایز 14 و یا خرید انجی تیوب سایز 16 برای بزرگسالان است اما در نظر داشته باشید که با توجه به نظر پزشک متخصص هر بیماری ممکن است سایز 14 یا 16 باشد . پس هنگام خرید انجی تیوب سیلیکونی NGT در مورد سایز آن با پزشک مشاور هماهنگ شده و مطمئن شوید .


انجی تیوب قیمت NG Tube سیلیکونی خرید

برندهای مختلف تولید کننده NG TUBE انجی تیوب سیلیکونی را تولید می کنند. اما ممکن است در برخی مواقع سایز مختلف NGT انجی تیوب سیلیکونی موجود نباشد . به همین دلیل نیاز است تا جهت خرید انجی تیوب سیلیکون دائمی بینی به معده با کارشناسان ما در تماس باشید . انجی تیوب سیلیکونی سایز 16 یا ng tube سایز 14 بسته به برند تولید کننده متفاوت است . با ما تماس بگیرید .

Write a review

ان جی تیوب NG Tube سیلیکونی سوند معده بینی

ان جی تیوب NG Tube سیلیکونی سوند معده بینی

قیمت خرید انجی تیوب سیلیکونی سوند معده ng tube دائمی سایز 8 و 10 و 14 و 16