آکوا فیشیال 8 کاره بزرگنمایی تصویر

دستگاه آکوا فیشیال 8 کاره زیبایی و جوانسازی پوست

New product

آکوافیشیال 8 کاره قیمت فروش بهترین دستگاه و پاکسازی جوانسازی پوست و خرید انواع دستگاه کلینیک پوست و زیبایی

More details

آکوا فیشیال 8 کاره چیست ؟

دستگاه آکوا فیشیال 8 کاره یکی از انواع دستگاه چندکاره کلینیک زیبایی است که استفاده آن امروزه به حداکثر خود رسیده است . با توجه به اینکه روز به روز به اهمیت زیبایی و جوانسازی پوست و زیبایی اضافه می شود . مراجعین به کلینک های زیبایی برای ترمیم و بهبود و درمان عارضه های پوستی مانند کک و مک ، جای جوش ، جوش های سر سیاه و آکنه پوستی بیشتر می شود . پیش از نیاز برای درمان هر عارضه پوستی نیاز بود تا از یک دستگاه مستقل استفاده شود . این موضوع باعث می شود تا هزینه های زیادی برای خرید دستگاه برای کلینیک پوست و زیبایی صرف شود . گذشته از آن انتظارات مراجعین روز به روز بیشتر شده و نیاز به دستگاه های پوست و زیبایی متنوع تر بیشتر می شود . انواع دستگاه های چندکاره پوست و زیبایی وجود دارند اما اگر بخواهیم در نظر بگیریم که چه امکاناتی می تواند درصد خیلی زیادی از نیاز مشتریان را پوشش دهد همین آکوا فیشیال 8 کاره است . هندپیس های آکوا فیشیال 8 کاره ممکن است در برند های مختلف مقداری متفاوت باشند . اما باز انواع آکوا فیشیال 8 کاره می توانند به نیاز بیش از 95% نیاز مراجعین کلینیک های زیبایی پاسخ دهد . به همین دلیل است که سهم بسیار بزرگی از بازار متعلق به فروش آکوا فیشیال 8 کاره می باشد .

آکوا فیشیال 8 کاره

مزایای خرید آکوا فیشیال 8 کاره

خرید دستگاه آکوا فیشیال 8 کاره از نظر اقتصادی بسیار باصرفه تر از تهیه و خرید یک به یک دستگاه های جوانسازی و پاکسازی پوست است . مزیت دیگر خرید آکوا فیشیال 8 کاره نیز صرفه جویی در زمان است . سهولت نگهداری و کاهش چشم گیر هزینه های نگهداری انواع دستگاه پاکسازی و جوانسازی نزدیک به صفر می رسد .

قیمت و خرید آکوا فیشیال 8 کاره

از ابتدا به پوشش گسترده ی درمان عارضه های پوستی با آکوا فیشیال 8 کاره اشاره ای کنیم .
درمان قطعی جای جوش و از بین بردن جای جوش که بعنوان درمان سریع جوش صورت مورد استفاده قرار میگیرد . همچنین درمان و رفع کک و مک و درمان سریع آکنه نیز از مهم ترین امکانات آکوا فیشیال 8 کاره می باشد . بهبود صدمات رایج دیگر مانند از بین بردن لکه های پوستی و بعنوان راهی بی خطر و موثر در درمان قطعی لک صورت نیز هست . همچنین بهبود ضایعات پوستی در اثر آفتاب سوختگی و چین و چروک ها و مرتفع کردن نیاز به لیفت پوست .

هندپیس های آکوا فیشیال 8 کاره

امکانات  اثربخشی و هندپیس های دستگاه آکوا فیشیال 8 کاره
شماره نام هندپس عملکرد اثربخشی
1 بابل پس یا بابل پن پاکسازی و لایه برداری پوست و اسکراب آکنه و جای جوش سر سیاه و کک و مک
2 هندپیس بیو BIO انعطاف و نرمی پوست افزایش جذب مواد مغذی پوست
3 هندپیس RF ایجاد گرما از طریق رادیو فرکانسی چین چروک صورت
4 اولتراسونیک اتو صورت امواج اولتراسونیک و ارتعاش لیفت پوست و دسترسی عمیق
5 آیس رولر غلطکی ایجاد سرما در پوست کاهش استرس سلولی و شادابی پوست
6 اسپری اکسیژن پاشش اسپری اکسیژن  اکسیژن رسانی به پوست صورت و خروج آلودگی های پوستی
7  هیدرودرم ابریژن پاشش ترکیب با آب آبرسانی پوست و مرطوب سازی
8 آبرسانی پوست و مرطوب سازی نور درمانی پوست صورت درمان ضایعات از طریق طول موج و نور درمانی
جهت اطلاع از قیمت آکوافیشیال هش کاره با کارشناسان ما در تماس باشید

 

قیمت آکوا فیشیال 8 کاره

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت آکوا فیشیال 8 کاره و سایر دستگاه های پوست و زیبایی کلینیکی مانند انواع آکوا فیشیال و هیدروفیشیال و دستگاه های پاکسازی و جوانسازی پوست خانگی با ما در تماس باشید . ارائه قیمت آکوا فیشیال 8 کاره با تضمین بهترین قیمت و اصالت کالا را از مجموعه ما بخواهید . همچنین جهت اطلاع از نحوه خرید آکوا فیشیال 8 کاره یا انواع دیگر این محصول با ما تماس بگیرید . فروش آکوا فیشیال 8 کاره و سایر دستگاه های چندکاره زیبایی با تضمین قیمت سفارش دهید .با کارشناسان ما تماس بگیرید .