دستگاه رگ یاب غیرتماسی بزرگنمایی تصویر

دستگاه رگ یاب غیرتماسی

New product

گیاب | رگ یاب

انواع دستگاه رگیاب در دو نوع کلی از نظر نوع عملکرد تقسیم می شوند . تقیسم بندی گروه این مدل ها تماسی و غیرتماسی می باشند . کاربرد این محصول در حیطه تزریق یا خونگیری تعریف می شوند . زیرا در هر دوی آنها تزریق عمل اساسی و اولیه است . در بسیاری از موارد که بیمار در اثر ژنتیک یا بیماری دچار مشکل در عروق خود می شود این وسیله به کار می آید . مدلی که امروز برای شما معرفی کرده و ارائه می دهیم نوع غیر تماسی است . کمپانی تولید کننده این محصول وناسکوپ می باشد که از دیر باز در این حیطه مدل های متنوع در بازه های قیمت مختلف تولید و ارائه کرده است . با استفاده از این دستگاه پرستاران می توانند بدون خطا تزریق را انجام داده و با این محصول از صدمات سهوی هنگام تزریق جلوگیری می شود . این موضوع بخصوص در بیمارانی که روند درمان آنها با تزریق های متعدد سرو کار دارند بسیار کاربردی است . از سایر ویژگی های venascope مدل vns6 عدم محدودیت سنی است .

فروش رگ یاب لیزری

دستگاه رگ یاب تماسی به نوعی اتلاق می شود که باید با پوست بیمار در قسمت های مختلف برای تزریف بیمار تماس پیدا می کند .

دستگاه رگ یاب لیزری یا غیرتماسی
این نوع هنگام تزریق نیاز به تماس با بدن بیمار نداشته و با فاصله از بخش مورد نظر قرار گرفته و در نمایشگر آن عروق را مشاهده میکنید .


قیمت خرید دستگاه رگ یاب - دستگاه رگیاب

از اولویت های مجموعه ما تضمین قیمت و اصالت کالا در هنگام ارائه محصولات است . همچنین این محصول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده که ما آن را تقبل کرده و بخش فنی ما همیشه پاسخگوی نیاز شما خواهد بود . کار با این دستگاه با کیفیت بسیار ساده بوده و نیاز به دانش فنی پیشین ندارد . شما می توانید جهت اطلاع از نحوه خرید و قیمت رگ یاب لیزری و تماسی با ما تماس بگیرید .

Write a review

دستگاه رگ یاب غیرتماسی

دستگاه رگ یاب غیرتماسی