قیمت خرید دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل N2 درماپن بزرگنمایی تصویر

قیمت خرید دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل N2 درماپن

New product

میکرونیدلینگ دکتر پن صورت چیست

یکی از مهم ترین ارکان زیبایی هر فرد زیبایی پوست او می باشد . امروزه به دلیل دسترسی بیشتر به انواع دستگاه های پاکسازی پوست بیشتر مردم اقدام به خرید دستگاه برای استفاده در خانه می کنند . یکی از این موارد استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ در خانه است . از معروف ترین و پرفروش ترین و اثربخش ترین این محصولات دستگاه دکتر پن است .

میکرونیدلینگ صورت در خانه

در این بخش به معرفی تاین محصول برای مراقبت از پوست صورت اشاره میکنیم . این سوال بسیار پیش می آید که بدانیم چه دستگاهی مناسب نیاز ماست ؟ اگر بطور کلی نیاز به پاکسازی پوست دارید یکی از بهترین گزینه های خرید شما همین برند است . این محصول سالهاست با ارائه محصولات با کیفیت و اثربخش بیشترین فروش سهم بازار را به خود اختصاص داده است . چراکه استفاده از این محصول گستره وسیعی از ضایعات پوستی را در بر میگیرد . از لایه برداری تا ترمیم صدمات پوستی .

پاکسازی و جوانسازی و لایه برداری صورت

لایه برداری و شاداب سازی و جوانسازی پوست به کمک تحریک کلاژن راز اثربخشی بی نظیر این محصول است . دستگاه درماپن برای لک صورت، جای جوش جای زخم و آکنه را ترمیم کرده و پوست را برای پذیرش مواد مغذی آماده سازی می کند.

.برای اطلاعات بیشتر به فیلم میکرونیدلینگ مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

پس از استفاده از این محصول مانند تمام دستگاه های پاکسازی پوست مقداری دچار التهاب می شود اما همیشگی نیست . مدت صبر کنید التهاب پوست به سرعت از بین می رود .

نام های دیگر دکتر پن

به میکرونیدلینگ درماپن و قلم درماپن یا دکتر پن می گویند که مورد آخر اشتباست . مجدد اشاره میکنیم که نام آخر برند است نه محصول .


مشخصات، قیمت و خرید درماپن

تفاوت قیمت ها مستقیم با انواع مدل مرتبط است . مشخصات کالا در مدل های مختلف متفاوت است . برای مثال N2 که در این مطلب به آن پرداخته ایم و می توانید عکس دستگاه دکتر پن مدل N2 مشاهده کنید . این محصول ارزان ترین نوع در بازار است و تنها دلیل آن شارژی نبودن است . به همین دلیل در حین استفاده از درماپن به صورت مدام باید به برق متصل باشد . همچنین به همراه این محصول 2 عدد کارتریج 12 سوزنه نیز موجود است .


قیمت میکرونیدلینگ درماپن

پیش تر اشاره کردیم که انواع مختلف مشخصات با هم متفاوت هستند . اما اگر واقعیت را بخواهید تفاوت چندانی درمورد نحوه عملکرد آنها وجود ندارد . صرفا به دلیل نیاز به شارژ در مدل N2 است که ارزانتر است . این محصول با کیفیت بالا می تواند بعنوان میکرونیدلینگ خانگی و یا سالن استفاده شود .

قیمت فروش و خرید دکتر پن خانگی سالنی

امیدواریم که توضیحاتی که در ابتد ارائه کردیم برای کمک به انتخاب شما برای خرید دستگاه مورد نظر و متناسب با نیاز شما  کافی بوده باشد . ما انواع مدل را برای شما ارائه کرده ایم که با تماس تلفنی می توانید خرید کنید .

Write a review

قیمت خرید دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل N2 درماپن

قیمت خرید دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن مدل N2 درماپن