پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون بزرگنمایی تصویر

پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون

New product

انواع پمپ سرنگ چیست 

از دستگاه های مهمی که برای هر کلینیک و بیمارستان مجهزی لازم است و توصیه می شود که حتما یک عدد از آن در مطب یا بیمارستان داشته باشند می توان به پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون اشاره نمود. با کمک پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون می توان مایعات تزریقی را با دقت بسیار بالایی نسبت به سرنگ های معمولی و به دفعات به مراتب بیشتری به بیماران تزریق کرد. پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون کاملا بهداشتی بوده و می توان به کمک آن فشار ماده ی مورد تزریق را اندازه گرفت و در نتیجه از آسیب زدن احتمالی به رگ های بیمار جلوگیری کرد.

پمپ سرنگ jms / پمپ سرنگ medima

پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون دارای یک سرنگ از جنس پلاستیک هستند که به رگ بیمار یا مستقیا به معده ی او وصل شده و با توجه به مکانیزم خاص پمپ تزریق سرنگ یا انفوزیون در موارد مورد نیاز به مقدار دل خواه به بدن بیمار تزریق می شوند. دقت بسیار بالای این دستگاه احتمال خطا در میزان تزریق را به صفر رسانده است. طبق تحقیقات که توسط دانشمندان و پزشکان سراسر دنیاتا به امروز انجام شده است  پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون  همواره می توانند و قادر هستند که یک جریان بدون انقطاع و قطع و وصل شدن را  برای تزریق مواد دارویی بر قرار کنند که همین امر باعث می شود فواصل زمانی تزریق نیز به طور کامل قابل اندازه گیری و  تحت کنترل پزشک یا پرستار مربوطه باشد، همچنین اگر جای بیمار و فاصله ی او نسبت به دستگاه تغییر کند و یا کم و زیاد شود میزان تزریق تغییری نمی کند و این مورد از ویژگی های دیگر پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون به شمار می رود. توصیه ی کارشناسان ما برای همه ی افرادی که به نحوی با عمل تزریق و به صورت پی در پی سروکار دارند این است که از این دستگاه به عنوان کمک کننده و مکمل تجهیزات پزشکی خود در محل کار استفاده کنند تا از حجم تزریقات پی در پی که بعضا خسته کننده نیز میشود کاسته شود. پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون می تواند نمونه ی حوبی برای پیشرفت دنیای پزشکی به شمار رود.

نحوه کار با پمپ سرنگ

سرنگ پلاستیکی ای که متشکل از مایع در قسمت نگهدارنده است، دارای یک عدد تیوب و ست نگهدارنده ‏(Giving Set) است که‎‏ توسط یک سوزن با نام کانولا ‏‎(Cannula)‎‏ به رگ اتصال می یابد. هنگامی که میزان تزریق مایع مورد نظر معین شد پلانگر ‏‎(Plunger)‎‏ سرنگ توسط پمپ تحت فشار قرار داده می شود تا مایع جریان پیدا کند. سرعت تزریق‎‎‏(حرکت پلانگر) به قطر سرنگ و میزان تزریق مایع مورد نظر برای پمپ بستگی دارد. زمانی ‌که پمپ در حال کار است، میزان نرخ جریان، حجم و فشار مایع دایما اندازه گیری شده و هرگاه خطایی در این پارامترها یا سایر پارامترهای دیگر رخ دهد، آلارم دستگاه اپراتور را آگاه خواهد نمود.

قیمت پمپ سرنگ

پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون به علت اهمیت بالایی که در دنیای پزشکی امروز پیدا کرده اند و سهولت فروارانی که به هنگام تزریق به ارمغان اورده اند امروزه توسط کمپانی های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شوند، توصیه ی تیم کارشناسان ما به شما این است که همواره قبل از خرید پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون به طور کامل درباره ی کیفیت آن و برند آن تحقیقات لازم را انجام داده و با آکاهی کامل و اطمینان کامل دست به خرید بزنند تا مجبور نباشند بعد از مدت زمان کوتاه دست به تعویض پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون خود بزنند، ما با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون به شما این اطمینان را می دهیم که این محصولات دارای اصالت کالا بوده و ماندگاری بالایی خواهند داشت. برای اطلاع از قیمت پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون و خرید آن با ما تماس بگیرید.

Write a review

پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون

پمپ های تزریق سرنگ یا انفوزیون