فروشگاه میکرونیدلینگ دکتر پن قیمت خرید دستگاه درماپن Dr. pen بزرگنمایی تصویر

فروش انواع دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن قیمت خرید درماپن Dr. pen

New product

فروش دکتر پن قیمت انواع دستگاه میکرونیدلینگ خرید قلم درماپن بهترین دستگاه لایه برداری و پاکسازی پوست صورت برای ترمیم جای جوش لکه پوست و چین و  چروک

More details

رنگ سفید قرمز مات
نوع درماپن
کارایی میکرونیدلینگ
مدل دکتر پن N2
قابل حمل بله
استفاده برای دستگاه پاکسازی صورت
جانبی 1 دفترچه راهنما
جانبی 2 کابل شارژ
محل استفاده خانگی / سالنی
مارک دکتر پن Ultimate n2

دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن درماپن چیست

در سالن زیبایی و مراقب از پوست معتبر حتما باید درماپن دکتر پن را دیده باشد . میکرونیدلینگ دکتر پن یک دستگاه چند منظوره است که می تواند طیف وسیعی از ضایعات پوستی را ترمیم و پوشش دهد . روش کار آن هم با تحریک پوست و کلاژن سازی است . سرعت کار با این میکرونیدلینگ بسیار بالا و اثر آن موثر و همیشگی است . میکرونیدلینگ یا دستگاه درماپن دکتر پن دارای سوزن هایی است که با سرعت زیاد مرچرخند و با حرکت دادن آن روی پوست ، لایه مرده پوست را جدا میکند .

دستگاه درماپن دکتر پن پاکسازی پوست

بهترین گزینه ای که برای تهیه یک دستگاه با اثربخشی سریع و دائم و کارکرد ساده ای که می توانید انتخاب کنید همین دستگاه درماپن دکتر پن است . میکرونیدلینگ دکتر پن دارای مدل های مختلفی است اما اقتصادی ترین قیمت را دکتر پن N2 دارد . یکی از دلایل ارزان بودن آن این است که با برق کار میکند و باتری شارژی ندارد . البته انواع دستگاه درماپن دکتر پن شارژی آن آش دهن سوزی نیست و وقت و بی وقت باتری خالی میکند . البته در صورتی که بخواهید ما انواع درماپن دکتر پن را به شما ارائه میکنیم . اما خب به دلیل ارزان تر بودن معمولا مشتری ها دستگاه درماپن دکتر پن N2 و قیمت میکرونیدلینگ را از ما تهیه میکنند . بنظر آن این مدل بهترین دستگاه درماپن است .

سوزن کارتریج دکتر پن قلم درماپن

سوزن هایی که به این دستگاه متصل می شوند دارای تنظیم هستند . این تنظیم در واقع به بیرون زدگی سوزن از نوک دستگاه است . می توانید سوزن ها را از 0.2 تا 2.9 میلیمتر با توجه به پوست و تشخیص خود تنظیم کنید . طراحی بهینه این دستگاه باعث می شود تا در دراز مدت و کار مدام خسته نمی شوید . اشتباه تگیرید که میکرونیدلینگ یا درماپن یک دستگاه است و دکتر پن یک برند است . با استفاده از درماپن دکترپن علاوه بر ترمیم صدمات پوست، می توانید تاثیر مواد مغذی پوست را چندین برابر کرده و در زمان کوتاه از تاثیر آن شگفت زده شوید . همراه با این دستگاه 2 کارتریج 12 سوزنه ارائه می شود .


فواید میکرونیدلینگ درماپن دکتر پن

حذف ضایعات پوستی قدیمی مانند سوختگی
ترمیم ترک پوست
از بین بردن جای لکه صورت و جای جوش
چروک های پوست سطحی و عمیق
لایه برداری سلول های مرده پوست
بهبود آثار خطوط صورت بخصوص درمان خط خنده
آماده پذیر کردن مواد مغذی پوست برای تاثیر بیشتر
نفوذ در اعماق لایه های پوست


مشخصات، قیمت و خرید دستگاه دکتر پن میکرونیدلینگ

استفاده از میکرونیدلینگ بسیار ساده است . بطور کلی طراحی این دستگاه طوری است که همه بدون نیاز به دانش قبلی بتوانند از آن استفاده کنند . اگر نیاز به نحوه کار با دکتر پن را دارید می توانید با ما در تماس باشید . بعلاوه هنگام خرید دکتر پن N2 دفترچه راهنما نیز بعنوان اقلام همراه ارائه می شود .

قیمت دستگاه میکرونیدلینگ کتر پن خرید  درماپن

دلیل اینکه درماپن دکتر پن توانسته راه خود را در میان استفاده کنندگن باز کند سادگی استفاده و بی خطر بودن آن است . همچنین برای استفاده از میکرونیدلینگ نیازی به آموزش قبلی ندارید . این دستگاه میکرونیدلینگ ساده می تواند برای جوانسازی و پاکسازی پوست صورت شما بهترین گزینه باشد .

قیمت فروش و خرید دستگاه دکتر پن میکرونیدلینگ درماپن

البته انواع دکتر پن را به دلخواه شما ارائه میکنیم . اما در این صفجه به پرطرفدار ترین میکرونیدلینگ مدل دکتر N2 پن اشاره میکنیم . حذف واسطه ها باعث شده تا قیمت دکتر پن را با تضمین بهترین قیمت و اصالت کالا ارائه کنیم . برای اطلاعات بیشتر درمورد این محصول و اطلاع از قیمت دکتر پن درماپن و نحوه خرید دکتر پن درماپن با ما در تماس باشید .

رتبه 
1400-04-09

بروزطب

دکتر پن درماپن

رتبه 
1400-04-09

بروزطب

قیمت فروش و خرید دستگاه دکتر پن درماپن میکرونیدلینگ

رتبه 
1400-04-09

دکتر پن درماپن

قیمت انواع دکتر پن درماپن میکرونیدلینگ خرید

Write your review!

Write a review

فروش انواع دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن قیمت خرید درماپن Dr. pen

فروش انواع دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن قیمت خرید درماپن Dr. pen

فروش دکتر پن قیمت انواع دستگاه میکرونیدلینگ خرید قلم درماپن بهترین دستگاه لایه برداری و پاکسازی پوست صورت برای ترمیم جای جوش لکه پوست و چین و  چروک