دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی باشگاهی  اسپرتک YX 5002 بزرگنمایی تصویر

دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی باشگاهی اسپرتک

New product

 قیمت فروش خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی باشگاهی اسپرتک YX 5002

More details

وزن 40
رنگ مشکی سبز
نوع اسپینینگ
کارایی تقویت عضلات و لاغری
مدل YX 5002
قابل حمل بله
استفاده برای خانگی - باشگاهی
محل استفاده خانه - باشگاه
مارک اسپرتک
گارانتی دارد

دوچرخه ثابت خانگی باشگاهی برای لاغری

مهم است که یاد آوری و اشاره کنیم که درصد بسیاری از ورزشکاران از دوچرخه ثابت برای لاغری و بعنوان یک دستگاه لاغری و بعنوان جایگزین جدیدی برای دستگاه ویبره ایستاده استفاده می کنند . خب از آن مهم تر اینکه شما هیچ باشگاه ورزشی را پیدا نمیکید که دوچرخه ثابت نداشته باشد . چون وجود دوچرخه ثابت پدالی اسپینینگ یکی از اجزا و الزامات اصلی در برنامه های ورزشی و تناسب اندام است . همچنین با وجود پیشرفت تکنولوژی به یاد داشته باشیم که بروزترین محصولات ، اصلاح شده ترین ها هستند . اولویت این اصلاحات برای یک تولید کننده بالابردن ایمنی و جلوگیری از صدمات به ورزشکار و بطور کلی افزایش عملکرد و اثربخشی آن هاست . البته این موضوع برای برندهایی مثل اسپرتک که پیش تر تخت ماساژ تاشو قابل حمل تولید کرده مطرح است . دیگران مطمئنا تلاش خود را برای پایین آوردن قیمت می کنند . یعنی از کیفیت و امکانات همزمان با قیمت می کاهند . این نیز یکی دیگر از دلایلی است که در بازار انواع دوچرخه ثابت قیمت متفاوتی دارند. پس انتخاب بهترین برند تولید کننده دوچرخه ثابت اسپینینگ بسیار مهم است این محصول حرفه ای علاوه بر باشگاه می تواند بعنوان یک دوچرخه ثابت خانگی نیز تهیه و استفاده شود. بیشتر این کاربران جستجوهایی مانند دوچرخه ثابت خانگی باشگاهی برای لاغری را انجام می دهند .کارشناسان ما به انتخاب بهترین دوچرخه ثابت متناسب با نیاز و یا عملکرد آن کمک می کنند .

دوچرخه ثابت و فواید استفاده از آن

حضور همیشگی دوچرخه ثابت در باشگاه های امروزی گواه اثربخشی شگفت انگیز آن در لاغری می باشد . همانطور که پیش تر ذکر شد درصدر بالایی از کاربران از دوچرخه ثابت برای لاغری و تناسب اندام استفاده می کنند . اثر یک دوچرخه ثابت استاندارد با ورزش دوچرخه سواری معادل بوده . اما توجه کنید که "طراحی آن استاندارد باشد" نه هر محصولی . دوچرخه ثابتی که استاندارد باشد هیچ گاه به مفاصل درگیر با دوچرخه سواری آسیب وارد نمی کنند . همچنین می تواند باعث قوی تر شدن و بالارفتن استفامت عضلات مرتبط شوند . در مجموع مانند هر ورزشی باعث شادابی و کاهش استرس می شود . خود دوچرخه های ثابت با طراحی صحیح مزایایی مانند کارایی و اثربخشی بالای آن و اشغال نکردن فضا می باشد . همچنین شما می توانید از دوچرخه ثابت بدون نگرانی از وضعیت آب و هوا در هر لحظه ای که بخواهید استفاده کنید . مواردی که در خصوص دوچرخه ثابت و فواید استفاده از آن ذکر شد تنها بخشی از مزایای استفاده از این محصول هستند .

انواع دوچرخه ثابت اسپینینگ / ایستاده / نشسته

همانطور که می دانیم انواع دوچرخه ثابت به 3 دسته اصلی تقسیم می شود . گروه بندی انواع دوچرخه ثابت به حالت و نوع کاربری و استفاده بستگی دارد . انواع دوچرخه ثابت اسپینینگ / ایستاده / نشسته نسبت به طراحی و نزدیکترین حالت به نوع واقعی آن از مهم ترین شاخص های یک انتخاب درست است . دوچرخه ثابت نشسته ساده ترین نوع این کالا است که البته باعث لاغری نمی شود و برای افرادی طراحی شده که مشکل در حرکت دارند و نیاز به تقویت عضلات دارد .

دوچرخه ثابت نشسته

کاربران دوچرخه ثابت نشسته بیشتر افراد مسن و افرادی هستند که نیاز به مکمل فیزیوتراپی دارند .

دوچرخه ثابت ایستاده

نوع دیگر دوچرخه ثابت ایستاده نام دارد . در اصطلاح به مدل هایی اطلاق می شود که دارای امکان تنظیم ارتفاع زین را دارند . این نوع دوچرخه های نیمه حرفه ای بوده و مانند سایر نوع ها باعث تقویت عضلات و لاغری می شود .

دوچرخه ثابت اسپینینگ

نوع سوم دوچرخه ثابت اسپینینگ هستند که در گروه دوچرخه ثابت حرفه ای قرار میگیرند . این نوع از نظر فرم و طراحی شبیه ترین حالت به دوچرخه های عادی بوده و امروزه به دلیل امکانات و ویژگی های فنی و کاربردی بالا پرفروش ترین ها هستند . اما حتی دوچرخه ثابت اسپینینگ نیز دارای انواع استاندارد و غیر استاندارد هستند .

مشخصات فنی دوچرخه اسپینینگ اسپرتک

امیدواریم تا اینجا باعث شده باشیم تا دید بهتری نسبت به انواع دوچرخه ثابت و انتخاب هایی که دارید بدست آورده باشید . حالا می توانیم در این بخش در بصورت اختصاصی در مورد مشخصات و ویژگی های یکی از بهترین و استاندارد ترین انواع این محصول یعنی دوچرخه اسپینینگ اسپرتک مدل YX 5002 بپردازیم . از فواید این محصول که بصورت فنی ذکر شدن بگذریم ، به مشخصات یکی از بهترین انواع دوچرخه ثابت یعنی اسپرتک اشاره می کنیم . دوچرخه ثابت اسپرتک YX 5002 یکی از بهترین های این محصول در بازار است . این محصول تولید کمپانی اسپرتک بوده که طی سالیان خود را به یکی از بهترین برندها تبدیل کرده . البته اسپرتک دارای تجهیزات دیگری نیز هست که دوچرخه ثابت اسپرتک YX 5002 یکی از انواع این تولیدات است . این محصول دارای یک دیسک 20 کیلویی بوده و وزن خود دوچرخه حدود 40 کیلوگرم می باشد . برای بهتر شدن حالت ورزشکار هنگام استفاده ، زین آن هم در افق و هم در عمود امکان تنظیم دارد . این امکان تنظیم در قسمت فرمان هم پیشبینی شده است . ترمز اضطراری و امکان درجه سختی ، از سایر امکانات بی حد و مرز این شاهکار طراحی است . از دیگر مشخصات فنی دوچرخه اسپینینگ اسپرتک دارا بودن نمایشگر بینظیر آن اطلاعاتی مانند مسافت طی شده ، ضربان قلب ، کالری سوزانده شده و سایر اطلاعاتی است که برای مدیریت زمان ورزش با آنها نیاز دارید . اینها مواردی هستند که پیش از خرید دوچرخه ثابت خانگی باشگاهی باید در نظر بگیرید .

دوچرخه ثابت اسپینینگ

قیمت خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ اسپرتک YX 5002

بطور کلی دوچرخه ثابت از آن محصولاتی است که حتما باید از نمایندگی های معتبر تهیه شود . ما در کیان سلامت کوشیده ایم تا همیشه بهترین نمایندگی فروش دوچرخه ثابت اسپرتک باشیم . این محصول بی نظر یا این همه ویژگی و امکانات دارای قیمت بسیار مناسبی است . سیاست برند اسپرتک نیز همیشه حفظ بالاترین کیفیت در مقابل بهترین قیمت دوچرخه ثابت محصولات خود می باشد. همچنین حذف واسطه ها و دلالان و تهیه محصول از تولید کننده باعث شده تا مثل همیشه تضمین اصالت کالا و بهترین قیمت دوچرخه ثابت اسپرتک را ارائه دهیم . شما می توانید جهت اطلاع از قیمت خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ اسپرتک YX 5002 با کارشناسان ما در تماس باشید .

Write a review

دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی باشگاهی  اسپرتک

دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی باشگاهی اسپرتک

 قیمت فروش خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی باشگاهی اسپرتک YX 5002