دستگاه بخور صورت آرایشگاهی سالنی اوزون دار بزرگنمایی تصویر

دستگاه بخور صورت آرایشگاهی سالنی اوزون دار

54357354

New product

دستگاه بخور صورت دولول سالنی سرد و گرم و قیمت بخور پایه دار سالنی خرید بخور اوزن دار لمسی تاچ و سنسور هشدار دارای پنل دیجیتال

More details

نوع دستگاه بخور دولول سالنی اوزون دار
کارایی دستگاه بخور صورت دولول سالنی
مدل دستگاه بخور صورت سرد و گرم سالنی
استفاده برای دستگاه بخور صورت دولول سالنی آرایشگاهی

ستگاه بخور آرایشگاهی سرد و گرم

یکی از تجهیزات ضروری سالن های زیبایی یا آرایشگاه ها دستگاه بخور آرایشگاهی است . این دستگاه بخور گرو و سرد در تمام آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مورد نیاز است . یکی از تفاوت های این نوع بخور صورت آرایشگاهی ، داشتن حالت همزمان سرد و گرم است . همنچنین این بخور آرایشگاهی دولول دارای چراغ اوزن نیز هست . اوزون تراپی یکی از کاربردهای این دستگاه بشمار می رود . عملکرد بخور گرم در آرایشگاه ها به این صورت است که اسپری گرم به پوست صورت نفوذ کرده و سلول های قدیمی برای جدا کردن آنها از پوست آماده میکند . همچنین پیش از استفاده از کرم ها و مواد مغذی پوست باعث می شود تا منافذ باز شده و تاثیر این مواد و کرم ها را چند برابر میکند .

بخور آرایشگاهی سالنی

کابرد دستگاه بخور صورت سالنی

همچنین دستگاه بخور آرایشگاهی دولول موجب ترمیم و رفع ضایعات پوستی مانند لکه پوستی ، جوش ، اکنه و چین و چروک است .از سایز مزایای استفاده و کابرد دستگاه بخور صورت سالنی تسریع در گردش خون ، رطوبت رسانی پوست ، ترمیم بافت ها و سلول ها از بین رفته ، رفع آکنه و جوش ها مخصوصا جوش های سر سیاه است . ارتفاع قابل تنظیم که باعث می شود در هر حالتی بتوان از آن استفاده کرد . چه روی صندلی آرایشگاه بصورت نشسته و یا دراز کشیده در تخت در ارتفاع های مختلف . مجهز بودن بخور سرد و گرم دولول به اوزون و همچنین سنسور هشدار از مزایای این مدل از بخور سالنی بشمار می رود

بخور دولول اوزون دار

اوزون تراپی بخور چیست ؟ اوزون تراپی در بخور صورت سالنی برای چند دقیقه انتهای کار استفاده می شود . وقتی از بخار گرم بخور دولول استفاده کنید منافذ پوست باز شده . پس از انجام کار اوزون باعث می شود تا منافذ باز شده سریع بسته شوند تا ذرات معلق هوا در محیط وارد پوست نشوند . همچنین اوزون دستگاه بخور سالنی دولول باعث ضدعفونی پس از انجام کار می شود .

بخور ایستاده دولول

طرز کار استفاده بخور آرایشگاهی گرم و سرد

برای استفاده از دستگاه بخور سالنی در دفعه اول نیاز است تا قطعات آنرا به هم متصل کنید . کارشناسان ارسال ما هنگام تحویل کالا آنرا برایتان نصب میکنند اما بطور کلی انجام این کار بسیار ساده است . بعلاوه اینکه دفترچه راهنمای آم قدم به قدم توضیح میدهد . پایه های چرخدار را  براحتی در کنار هم قرار داده . لوله نیز در بخش پلاستیکی وسط چرخ ستاره ای قرار میگیرد و با پیچ بزرگ انتهایی آنها را به هم فیکس میکنیم . برا تنظیم ارتفاع بخور سالنی  سرد و گرم نیز کافیست تا پیچ وسط میله را شل کنید ، ارتفاع مورد نظر را تنظیم کرده و سپس پیچ را مجدد سفت کنید .  در فیلم آموزش نصب دستگاه بخور آرایشگاهی سالنی سرد و گرم دولول می توانید این مراحل را مشاده کنید . همچنین نحوه طرز کار با بخور دولول نیز بسیار ساده است و برای آموزش نحوه استفاده از بخور سالنی نیز هم دفترچه راهنما موجود و هم در فیلم طرز کار بخور سرد و گرم سالنی قابل مشاهد است .

دستگاه بخور صورت دولول سالنی

خرید دستگاه بخور صورت ایستاده آرایشگاهی سالنی با اصالت کالا و بهترین قیمت دستگاه بخور صورت سرد و گرم سالنی جهت استفاده در سالن های زیبایی و خانگی . دستگاه بخور صورت دولول آرایشگاهی لمسی دارای سنسور هشدار بوده که در مواقعی که آب بیش از اندازه باشد دستگاه را خاموش می کند . همچنین بخور سرد آن سه حالته بوده که در واقع شدت پاشش را تعیین می کند  . از سایر مزایای دستگاه بخور صورت سالنی آرایشگاهی سرد و گرم به موراد زیر می توان اشاره کرد :

 • گردش خون در بخش های پوست سر
 • پاکسازی و جوانسازی پوست صورت
 • پاکسازی پوست از طریق حذف آلودگی های سطحی پوست
 • آماده سازی پوست برای جذب حداکثری مواد مغذی 
 • از بین بردن راحت تر جوش های سر سیاه مخصوصا بینی
 • پوست خشک را آبرسانی می کند .
 • موجب لطافت پوست بدلیل آبرسانی و شادابی می شود
 • حذف لکه های پوستی
 • رفع چین و چروک های پوست بخصوص پیشانی و خطوط خنده

دستگاه بخور آرایشگاهی دولول اوزون دار

به مزایای بی شماری درمورد استفاده از دستگاه بخور صورت سرد و گرم ایستاده می توان اشاره کرد . همانطور که می دانیم یکی از علت های بوجود آمدن ضایعات پوستی نبود گردش مناسب در پوست صورت است . پاکسازی پوست صورت با دستگاه بخور دولول سرد و گرم ایستاده نیز به دلیل باز شدن منافذ پوستی و در نتیجه نفوذ آن به اعماق پوست ممکن بوده و بصورت موثری در تنظیم رطوبت پوست صورت عمل می کند .دستگاه بخور دولول گردش خون در پوست را تسریع میکند . نوع طراحی بخور سالنی ایستاده چرخ دار باعث می شود تا امکان چرخ 360 درجه ای دستگاه روی چرخ ممکن شده و در هر وضعیتی بتوان از آن استفاده کرد .

مشخصات فنی و کاربری

سنسور هشدار در دستگاه بخور آرایشگاهی سالنی بخور سرد و گرم دولول باعث می شود تا زمانی که آب در مخزن ها بیشتر از حد و یا کمتر از آن باشد به صدا درآمده تا دستگاه خاموش شود . زیرا کم بودن آب مخصوصا در مخزن بخور گرم باعث می شود تا المنت حرارت ایجاد کرده و در نبودن آب کافی باعث سوختن و آب شدن مخزن پلاستیکی آن شود .

صفحه نمایش لمسی و امکان تنظیم قدرت پاشش در سه سرعت . قدرت 800 وات آن و مخزن آب 600 میلی لیتر و مخزن 680 میلی لیتری آب گرم باعث می شود تا زمان های طولانی و بی وقفه از آن استفاده کنید . تنظیم طول و ارتفاع بدنه دستگاه بجز چرخ ها و ارتفاع خود بدنه دستگاه از حداقل 70 تا حداکثر 100 قابل تنظیم است .

 • استفاده بعنوان بخور آرایشگاهی و سالنی
 • بهترین روش پاکسازی پوست
 • چرخش 360 درجه برای جابجایی راحت تر و حالت دولول
 • بخور سرد و گرم بصورت همزمان
 • سنسور هشدار و خاموش کننده خودکار دستگاه

بخور آرایشگاهی

قیمت خرید بخور آرایشگاهی سرد و گرم

انواع زیادی از دستگاه بخور آرایشگاهی اوزون دار در بازار موجود هستند اما کیفیت های آنها متفاوت است . از نکات قابل توجه برای خرید دستگاه بخور آرایشگاهی عمر طولانی دستگاه ، مخزن بزرگ یا کوچک ، سنسور دار بودن و یا خیر و ... بشمار می روند . همچنین کاربری و تنظیم دستگاه بصورت پنل لمسی و یا کلید عادی از موارد متمایز کننده هستند . ما بهترین دستگاه بخور سالنی با تضمین بهترین کیفیت و برند های شناخته شده در این زمینه را به شما ارائه میکنیم . همچنین دستگاه شامل گارانتی بوده و می توانید با خیال راحت آنرا تهیه کرده و از آن استفاده کنید . جهت اطلاع از قیمت خرید بخور آرایشگاهی سرد و گرم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . تضمین بهترین قیمت بخور آرایشگاهی توسط مجموعه ما به شما.

رتبه 
1400-12-09

بخور صورت آرایشگاه

دستگاه بخور صورت آرایشگاه برای قیمت و خرید بخور گرم و سرد همزمان تماس بگیرید.

رتبه 
1400-12-09

بخور صورت آرایشگاهی سرد و گرم همزمان

این دستگاه بخور صورت آرایشگاهی سرد و گرم همزمان می تواند بهترین گزینه و انتخاب برای بهترین خرید دستگاه بخور دولول سالنی باشد.

رتبه 
1400-12-09

بخور دولول سرد و گرم

بهترین قیمت دستگاه بخور دولول لمسی برای خرید

Write your review!

Write a review

دستگاه بخور صورت آرایشگاهی سالنی اوزون دار

دستگاه بخور صورت آرایشگاهی سالنی اوزون دار

دستگاه بخور صورت دولول سالنی سرد و گرم و قیمت بخور پایه دار سالنی خرید بخور اوزن دار لمسی تاچ و سنسور هشدار دارای پنل دیجیتال