قیمت خرید دستگاه لاغری  ویبراتور ایستاده ultrathin بزرگنمایی تصویر

قیمت خرید دستگاه لاغری ویبراتور ایستاده ultrathin

New product

ویبراتور لاغری قیمت دستگاه ویبره ایستاده ویبراتور لاغری شکم دستگاه ویبراتور لاغری ایستاده قیمت دستگاه ویبراتور لاغری خرید دستگاه ویبراتور ultrathin

More details

وزن 15
رنگ طلایی / مسی / مشکی
نوع بدنه سیلیکون / پلاستیک
نوع ویبره ایستاده
کارایی دستگاه لاغری
متعلقات همراه کش ورزشی CX / کابل
مدل Ultra
قابل حمل بله
استفاده برای دستگاه لاغری خانگی / باشگاهی
جانبی 1 کش CX
جانبی 2 ریموت کنترل
مارک اولتراتین
گارانتی یکسال

ویبراتور لاغری

دستگاه ویبره لاغری به محصولاتی اتلاق می شود که روش آنها از اصطلاحا لاغری با ویبره باشد و نوع عملکرد آنها لاغری با دستگاه ویبراتور است . ویبراتور لاغری موجب تخریب بافت چربی در بدن می شوند . قیمت ویبره لاغری به دلیل اقتصادی بودن در مقایسه با سایر محصولات و بطور کلی آن با توجه تاثیر دستگاه ویبراتور در لاغری شگف انگیز آن مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری افراد چه در خانه و چه در باشگاه ها و سالن های ورزشی از ویبراتور لاغری استفاده کرده و همه آنها در مورد تاثیر سریع آن اتفاق نظر دارند. ويبراتور لاغري انواع متفاوتی دارد اما این دلیل نیست که تمام آنها موثر خواهند بود . نوع مهندسی و طراحی جدیدترین دستگاه لاغری سعی و خطایی نیست و با در نظر گیری تمامی جوانب فنی محاسبه و طراحی و تولید شده و در بازار ارائه می شود .

ویبراتور لاغری

فواید ویبراتور لاغری

بهترین نوع لاغری از انواع دستگاه لاغری با ویبراتور لاغری دستگاهی تحت عنوان دستگاه ویبراتور لاغری ایستاده است که به تنهایی می تواند تمامی برنامه ها و اهداف شما را در تناسب اندام برآورده کند و هیچ نیازی نیست که شما در این حوزه انتظار داشته باشید و نتوانید آن را بدون این محصول مرتفع کنید . یکی از مهم ترین موضوعات از جمله فواید ویبراتور لاغری این است که شما چه آماتور باشید و چه حرفه ای این کالا بهترین عملکرد و نتیجه را برای شما ارائه می کند .

قیمت دستگاه لاغری

اگرچه اکثر هدف بسیار از ما در کاهش سایز و تناسب اندام فقط لاغری سریع شکم و استفاده از ویبراتور لاغری شکم هستم اما نکته مهم در این مورد و خبر خوب آنکه دستگاه لاغری شما تمام نیاز شما را در مسیر کاهش سریع وزن تامین می کند . به دلیل نوع طراحی می توان از این دستگاه لاغری خانگی یا خرید دستگاه لاغری شکم و پهلو و یا دستگاه لاغری شکم خانگی و یا اصلا استفاده از آن در سالن های لاغری و زیبایی تحت عنوان ویبره ایستاده باشگاهی گفت . با یک بار خرید دستگاه ویبراتور این دستگاه لاغری درمیابید که دستگاه ویبره لاغری ایستاده و شما قیمت دستگاه ویبره ایستاده غیرقابل مقایسه با سایرکالای مرتبط دارد . بخصوص آنکه یک دستگاه ویبره لاغری موضعی در اختیار شماست و به دلخواه خود می توانید برای قسمت خاصی از بدن استفاده کنید . برای اطلاع از قیمت دستگاه لاغری ادامه متن را مطالعه و با کارشناسان ما تماس بگیرید .

قیمت دستگاه لاغری

قیمت دستگاه ویبره ایستاده

کاربری این محصول بسیار آسان است و نیازی به هیچ اطلاعات پیشنی درمورد استفاده از آن نیست . اما عملکرد کلی و نحوه کار دستگاه ویبره استپر بدین صورت می باشد که شما روی آن قرار گرفته و بسته به اینکه چه تصمیم و هدفی برای کاهش سایز هر قسمت از بدن دارید با فاصله دادن به جاگذاری پا و تغییر حالت بدن می توانید ویبره را به بخش مورد نظر بدن خود و یا کل بدن هدایت کنید .

همچنین می توانید روی آن حرکت های ورزشی مختلفی را انجام دهید و تاثیر این ورزش ها را تا 20 برابر افزایش دهید . علاوه بر اینکه خود محصول می توانید حالات مختلفی را با تنظیم قدرت کار برای شما ایجاد کند . به همین دلیل است که به این محصول دستگاه ویبره لاغری ایستاده گفته می شود و جدیدترین دستگاه لاغری به شمار می رود.

دستگاه ویبراتور لاغری ایستاده

بعنوان مثال برای استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری برای شکم باید پاهای خود را از حالت عادی کمی بازتر روی دستگاه قرار دهید و کمر مقداری به سمت داخل داده و خم کنید. همچنین این محصول دارای تایمری است که می توانید زمان انجام ورزش خود را تنظیم کرده و بتوانید بصورت کامل روند کاهش سایز خود و تاثیر دستگاه ویبراتور لاغری را مدیریت کنید و نتیجه ی بهتر و مدیریت شده ای بگیرید .

دستگاه لاغری خانگی

ویبره ویبراتور برای لاغری تمام آن چیزی که شما در مسیر تناسب اندام بصورت موضعی و کلی انتظار دارید را برآورده می کنید . مهم ترین مشخصه این محصول لاغری سریع در بخش موضعی و یا بصورت کلی بدن است که این بدلیل طراحی مهندسی شده ی بی نظیر آن است که علاوه بر تخریب بافت چربی ، همزمان به سفت شدن آن بخش از بدن که معمولا پس از لاغری موجب شل شدن پوست می شود را کمک میکند . هم در خانه بعنوان دستگاه لاغری خانگی و هم در سالن های ورزشی این دستگاه بهترین نتیجه را در بر دارد.

خرید دستگاه ویبراتور لاغری

خرید دستگاه ویبراتور لاغری و امکانات

علاوه بر تمامی مواردی که ذکر کردیم از سایر امکانات دستگاه ویبراتور ایستاده که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که با تنظیم و تغییر حالت بدن خود روی آن می توایند به هر بخشی از بدن خود که نیاز به کاهش سایز و چربی شکنی دارید مانند لاغری شکم تاثیر دستگاه را روی آن اعمال کنید . مطمئن باشید که از نتیجه کار در مقایسه با قیمت دستگاه لاغری شگفت زده خواهید شد . وقتی صحبت از کل بدن می شود این دستگاه انتخاب شماره یک خواهید بود . چون از نوک انگشتان پا تا لاغری صورت را برای شما به ارمغان می آورد . فقط کافیست تا با حالت بدن خود روی این دستگاه بایستید .

دستگاه لاغری شکم خانگی 

از امکانات دستگاه ویبره ایستاده می توان به این موضوع اشاره کرد که دستگاه لاغری ویبره دارای یک ریموت کنترل است که دیگر نیازی نیست تا برای تغییر تنظیمات سرعت و حالت و زمان آن از روی دستگاه خم شده و یا مجبور باشید تا ابتدا آنرا خاموش کرده و از روی آن پایین آمده و دوباره شروع کنید و می توان تمامی حالت های پیاده روی ، پیاده روی سریع و دویدن را برای شما شبیه سازی کند . همچنین می توانید برای لاغری دست ها ، ران ها ، لاغری شکم و پهلوها و سایر بخش های بدن از این دستگاه لاغري ویبراتور ایستاده کنید . اما به هر ترتیب این دستگاه به  دستگاه لاغری شکم خانگی مشهور است .

قیمت دستگاه ویبره ایستاده ultrathin


قیمت دستگاه ویبره ایستاده ultrathin

قیمت دستگاه ویبره لاغری بسیار بسیار مناسب است و ویبراتور لاغری قیمت دستگاه لاغری بسیار اقتصادی دارد و باعث می شود تا از بسیاری در مورد هزینه های جانبی مانند زمان و استفاده از سایر محصولات مرتبط با لاغری صرفه جویی کنید و نیازی به خرید سایر محصولاتی مانند کمربند لاغری ویبراتور که فقط برای بخشی از بدن هستند مانند دستگاه ویبره لاغری شکم نیازی نداشته باشید . برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش دستگاه لاغری ویبره و اطلاع از نحوه سفارش خرید و قیمت دستگاه ویبراتور لاغری ایستاده با کاشناساخرید دستگاه ویبراتورن ما در تماس باشید .

رتبه 
1400-12-09

دستگاه لاغری ویبره

این دستگاه لاغری ویبره هم به تنهایی موجب لاغری تمامی بدن مانند لاغری شکم و پهلو با دستگاه و هم با انحام حرکات ورزشی مختلف تاثیر آنها را چندین برابر می کند .

Write your review!

Write a review

قیمت خرید دستگاه لاغری  ویبراتور ایستاده ultrathin

قیمت خرید دستگاه لاغری ویبراتور ایستاده ultrathin

ویبراتور لاغری قیمت دستگاه ویبره ایستاده ویبراتور لاغری شکم دستگاه ویبراتور لاغری ایستاده قیمت دستگاه ویبراتور لاغری خرید دستگاه ویبراتور ultrathin