قیمت فروش و خرید تخت کاشت مو و زیبایی بزرگنمایی تصویر

قیمت فروش و خرید تخت کاشت مو و زیبایی

New product

لیست قیمت خرید و فروش انواع تخت پزشکی پوست و مو و تخت کاشت مو و جراحی برقی 3 تا 5 موتوره جهت اطلاع از قیمت خرید تخت پزشکی با ما تماس بگیرید .

More details

عرض 90
وزن 110
رنگ 32 رنگ
نوع تخت پزشکی پوست و زیبایی / کاشت مو
استفاده برای کلینیک های پوست ، زیبایی ، لیزر و کاشت مو
گارانتی دارد

تخت پزشکی پوست و زیبایی

با توجه به اینکه ایران جزو بیشترین تعداد حراحی های زیبایی است ، فروش تجهیزات پزشکی مرتبط با این صنعت افزایش یافته است . از این قبیل می توان به تخت اشاره کرد . این تخت بصورت تخصصی بمنظور استفاده برای کاشت مو و تخت پزشکی و زیبایی طراحی شده است . البته تخت کاشت مو با سایر تخت ها یک تفاوت اصلی دارد و آن جای سر است که ضرور است و در کاشت مو باید حتما از کاشت مو استفاده کرد . اما در تخت پزشکی پوست و زیبایی و جراحی های پوست و زیبایی الزامی به داشتن جای سر بیمار بصورت متحرک نیست . پس دقت کنید تا با نیازتان اقدام به خرید تخت کاشت مو و یا تخت جراحی زیبایی ، پوست و ... کنید .

مشخصات تخت پزشکی و زیبایی

این محصول دارای بهترین ویژگی های یک تخت با مشخصات تخت پزشکی و زیبایی را داراست . روکش تخت از بهترین جنس چرم مصنوعی PVC تهیه شده است . از نظر زیبایی و هماهنگی با فضای کلینیک شما می تواند در 30 رنگ مختلف ارائه شود . فومی که داخل صندلی کاشت مو و یا صندلی جراحی پوست استفاده شده از فوم سری است که در دراز مدت حالت خود را از دست نخواهد داشت . قسمت زیرین تخت که پایه آن است می تواند در دو رنگ مشکی و سفید ارائه شود . هر دو رنگ دارای پوششی از الکترواستاتیک می باشد و در نتیجه رنگ ثابت و زیبایی آن 2 چندان می شود . وزن تخت در حدود 110 کیلوگرم و وزن قابل تخمل آن در حدود 200 کیلو می باشد . همچنین یکی از مهمترین ویژگی ها اندازه عرض است که این تخت با عرض 90 سانتی متر تولید می شود . از آن گذشته می توانید نسبت به سلیقه و یا ابعاد و یا کاربردی که دارید تخت را بصورت سفارشی سفارش دهید . بخش های قابل تنظیم نیز در بخش ها مختلف و استاندارد تولید شده است . همچنین می توانید کنترل حالت تخت را از ریموت کنترل نیز سفارش دهید .

قیمت تخت کاشت مو / تخت پزشکی پوست و زیبایی

بمنظور استعلام قیمت تخت کاشت مو زیبایی و جراحی و تخت پزشکی پوست و جراحی های زیبایی که به آنها تخت پزشکی پوست و زیبایی گفته می شود با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از استعلام قیمت تخت کاشت مو و تخت پزشکی و زیبایی مشورت ، متناسب با نیاز خود سفارش خرید تخت جراحی برقی خود را ثبت کنید . تضمین بهترین کیفیت اولویت ماست .

Write a review

قیمت فروش و خرید تخت کاشت مو و زیبایی

قیمت فروش و خرید تخت کاشت مو و زیبایی

لیست قیمت خرید و فروش انواع تخت پزشکی پوست و مو و تخت کاشت مو و جراحی برقی 3 تا 5 موتوره جهت اطلاع از قیمت خرید تخت پزشکی با ما تماس بگیرید .