تب سنج دیجیتال لیزری پزشکی TG8818N بزرگنمایی تصویر

تب سنج دیجیتال لیزری پزشکی TG8818N

New product

 تب سنج دیجیتالی بدون تماس با بدن دمای بدن را اندازه گیری کند و روی نمایشگر خود نشان میدهد . از این رو به آن تب سنج لیزری نیز می گویند .

More details

ارتفاع 15 سانتی متر
عرض 8 سانتی متر
عمق 4.5 سانتی متر
وزن 120 گرم
رنگ سفید
نوع لیزری اینفرارد
کارایی غیرتماسی
متعلقات همراه دفترچه راهنما
مدل TG8818N
قابل حمل بله
استفاده برای فرودگاه ، مراکز خرید، شرکت ها و غیره
مارک Infrared Thermometer
بازه دمای بدن 34 تا 42.9 سانتی گراد
بازه دمای محیط و سطوح منفی 20 تا مثبت 100 درجه سانتر گراد
زمان جوابدهی 1 ثانیه
حافظه 32 تست
گارانتی 1 سال
بازه عادی دمای بدن 34 تا 37.3 سانتی گراد
بازه خطر دمای بدن 38.1 تا 42.9 سانتی گراد
بازه متوسط دمای بدن 37.4 تا 38 سانتی گراد
فاصله مورد نیاز عملکرد 1 تا 15 سانتی متر

تب سنج لیزری پزشکی

تب سنج دیجیتالی لیزری دستگاهی است که بدون نیاز به تماس با پوست و بدن انسان می تواند دمای آنرا اندازه گیری کرده و در نمایشگر نشان دهد . با توجه به شیوع ویروس کرونا این دستگاه بیش از پیش مورد استفاده قرار میگیرد . بهترین و بی دردسر ترین برندی که امروزه در اکثر مراکز استفاده می شود برند ترمومتر پزشکی TG8818N می باشد . این محصول تب سنج لیزری تفنگی بوده و می توانید آنرا در تمامی مکان های عمومی مانند فروشگاه ها، ترمینال های، سالن های هواپیمایی و شرکت ها مورد استفاده قرار دهید . استفاده از آن بسیار ساده است و می تواند به دست کسی که هیچ دانش فنی پیشین ندارد مورد استفاده قرار گیرد . دلیل این ویژگی این است که کسی که با آن تست را انجام می دهد حتی نیاز نیست تا بداند دمای مناسب برای بدن انسان چقدر باید باشد . زیرا هنگام تست (که 1 ثانیه بطول می انجامد) صفحه نمایشگر آن به 3 رنگ مختلف بر اساس دما تبدیل می شود .

جوابدهی

اگر دمای بین 34 تا 37.3 درجه باشد صفحه به رنگ سبز تغییر پیدا می کند که این دما ، دمای نرمال بدن است . اگر دمای بین 37.4 تا 38 درجه سانتی گراد باشد ، صفحه به رنگ زرد تبدیل می شود . این دما ، دمای بدن و تب در حالت نیمه خطرناک است که بین مرز تلقی می شود . دمای قطعی خطرناک بدن انسان بیش از 38 درجه و یا دقیق تر بین 38.1 تا 42.9 درجه می باشد . در این هنگام رنگ نمایشگر دستگاه تب سنج دیجیتالی غیر تماسی به رنگ قرمز تبدیل می شود . دیگر مهم نیست تا دقیقا به دنبال یک تب سنج دیجیتالی نوزاد و یا تب سنج دیجیتالی بزرگسالان بگردید . تمرکز خود را روی خرید یک  ترمومتر پزشکی دیجیتال و استعلام ترمومتر پزشکی قیمت بگذارید .

تب سنج دیجیتالی ترمو یا دماسنج ؟

متاسفانه اغلب فروشندگان به دلیل عدم اطلاع مشتری ، دماسنج دیجیتال را بحای تب سنج لیزری دیجیتال بفروش می رسانند . قیمت دماسنج پایین تر بوده و متاسفانه مشتریان به همین دلیل آنرا خریداری می کنند . اما غافل ازینکه دستگاه دماسنج دارای بازه خطای بسیار بالایی است و نمی توانند به عنوان تب سنج لیزری مورد استفاده قرار گیرند . لطفا دقت کنید که تب سنج لیزری پزشکی با دما سنج دیجیتال متفاوت است . ترمومتر دیجیتالی پزشکی یا همان اصطلاحا ترمومتر اینفرارد پزشکی بدون هیچ خطایی بوده و به هیچ عنوان نمی توانید دستگاه دیگری را بجای آن استفاده کرد .

ترمومتر پزشکی لیزریتب سنج دیجیتال

یکی از ویژگی های دستگاه تب سنج مادون قرمز TG8818N این است که دارای دکمه ای به نام SET می باشد که می توانید از طریق آن علاوه بر دمان بدن ، دمای محیط و سطوح را اندازه گیری کنید . این محصول دارای حافظه ای است که 32 تست آخر را می تواند در خود ذخیره کرده و نشان دهد . دقیق ترین و بهترین تب سنج لیزری پزشکی غیر تماسی این مدل بوده که به صورت سریع و دقیق می توانید از آن استفاده کرده و بصورت 100درصد روی آن حساب کنید .

قیمت خرید تب سنج لیزری

همانطور که اشاره شد تب سنج غیرتماسی مادون قرمز TG8818N بهترین نوع این دستگاه در بازار می باشد که شرکت ما آن را با گارانتی ارائه می کند . این محصول در حال حاضر موجود بوده و قابل خرید است . جهت اطلاع از قیمت و خرید تب سنج لیزری از راه دور غیرتماسی مادون قرمز با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از سفارش تلفنی خرید تب سنج دیجیتال آنرا با یک سال گارانتی دریافت کنید . دو ویژگی تضمین بهترین قیمت و اصالت کالا همیشه به همراه کالاهای خریداری شده از شرکت ما به مشتریان را به مشتریان همیشگی تبدیل میکند . کارشناس فروش ما در انتظار تماس شما هستند .

Write a review

تب سنج دیجیتال لیزری پزشکی TG8818N

تب سنج دیجیتال لیزری پزشکی TG8818N

 تب سنج دیجیتالی بدون تماس با بدن دمای بدن را اندازه گیری کند و روی نمایشگر خود نشان میدهد . از این رو به آن تب سنج لیزری نیز می گویند .