کلید بهداشتی یا دست بهداشتی مدل 5M23 بزرگنمایی تصویر

کلید بهداشتی یا دست بهداشتی مدل 5M23

New product

کلید بهداشتی جایگزینی جهت عدم تماس دست با سطوح است

More details

ارتفاع 8
عرض 4
رنگ مشکی - سفید - شیشه ای
کارایی استفاده بجای دست و انگشت در سطوح عمومی
قابل حمل بله
محل استفاده سطوح عمومی

امروزه ویروس کرونا به بزرگترین مشکل تمام دنیا تبدیل شده که به گفته پزشکان یکی از بدترین ویروس ها از نظر سرعت و روش انتشار است . یکی از عوامل مهم که موجب همه گیری این ویروس مرگبار شده است حضور در اماکن عمومی و تماس دست با سطوح آلوده است . وظیفه هر انسانی است که در حالیکه پزشکان سرگرم ساخت واکسن این ویروس هستند از خود مراقبت کرده و در این راه از روش ها و ابزار و تجهیزات مرتبط و کمک کنده به عدم انتشار آن کمک کند .

 کلید بهداشتی

از ماسک های پزشکی و جراحی گرفته تا انواع شیلد محافظ صورت و دستکش های جراحی که البته برخی افراد باعث افزایش شدید قیمت های آنها شده  . تماس دست و انگشتان با وسایل و سطوح عمومی  تقریبا اجباری است از این نظر که حداقل دکمه آسانسور یا خودپردازهای بانکی و درب منزل و اسکناس های مورد استفاده در خرید همگی از مهم ترین موارد انتشار ویروس است . اولین راهی که برای عدم تماس دست با سطوح انجام میدهیم استفاده از دستکش است که خب باعث تحمیل هزینه های بالایی می شود . از طرفی دستکش ها امکان چندبار استفاده را ندارند .

راه حل این مشکل استفاده از کلید بهداشتی است . کلید بهداشتی که به دست بهداشتی نیز معروف است ابزاری بسیار کارآمد و در ظاهر ساده است اما طراحی و تولید آن با پیچیدگی های زیادی همراه بوده است . استفاده از متریال های مقاوم در عین وزن کم ، طراحی و محاسبات ریاضی در طراحی کلید بهداشتی آنرا به ابزاری بی نقص برای استفاده بجای تماس دست با بسیاری از موارد و سطوح دارای ویروس و باکتری با ریسک بالا است . کلید بهداشتی کاملا قابل استریل بوده و به هیچ عنوان دچار خوردگی و از دست دادن حالت خود نمی شود . به لطف طراحی و بی نقص بودن کلید بهداشت در حین کار نیز کاملا تسلط دارید.

 

قیمت خرید کلید بهداشتی این محصول در مقایسه با کاری که انجامی میدهد بسیار ناچیز است . همچنین نیازی به هزینه هایی که بعنوان مثال برای خرید دستکشی که امکان چند بار مصرف را ندارید و در عوض با استفاده از کلید بهداشتی پس از هربار استفاده آنرا ضدعفونی کرده و مجددا استفاده می کنید . جهت سفارش خرید و قیمت کلید بهداشتی دست بهداشتی با کارشناسان ما در تماس باشید .

Write a review

کلید بهداشتی یا دست بهداشتی مدل 5M23

کلید بهداشتی یا دست بهداشتی مدل 5M23

کلید بهداشتی جایگزینی جهت عدم تماس دست با سطوح است