دستگاه درم ابریژن اتوی صورت درما اف بزرگنمایی تصویر

دستگاه درم ابریژن اتوی صورت درما اف

New product

بهترین قیمت اتوی صورت درما اف derma f 

More details

رنگ سفید و مشکی
نوع 3 حالته
کارایی پاکسازی و لیفت پوست
متعلقات همراه کابل شارژ
قابل حمل بله
استفاده برای خانگی - سالنی
مارک متنوع

دستگاه درم ابریژن اتوی صورت درما اف

از پر طرفدار ترین دستگاه های در زمینه دستگاه های مراقبت از پوست دستگاه درم ابریژن فراصوتی اتوی صورت درما اف میباشد که یکی از معدود دستگاه های زیبایی است که هم در خانه و هم در سالن های زیبایی و حرفه ای کاربرد دارد و نسخه خاصی جهت استفاده محدود ندارد . درما اف ساخت کشور کره می باشد که می تواند براحتی سلول های مرده را پاکسازی می کند . اتوی صورت دارای 3 حالت مختلف بوده که برای لیفتینگ پاکسازی و کمک به جذب مثبت پوست صورت می باشد . از موارد دیگر این دستگاه که برای بسیاری مهم است از بین بردن چین و چروک پوست صورت می کند که به این امکانات لیفت یا سفت کننده و ایجاد کشیدگی در پوست و جوانسازی نیز اضافه کنید . همچنین با استفاده از دستگاه درم ابریژن فراصوتی اتوی صورت درما اف می توان تمامی لکه ها و آکنه پوست صورت را از بین برد .
در ادامه به امکانات درما اف می پردازیم :

دستگاه لیفتینگ پوست درما اف

این امکان فراهم شده تا به پوست خاصیت کشسانی فراهم آورده که در نتیجه آن کاهش و از بین برنده چین و چروک های صورت می باشد .

پاکسازی پوست

اصلی ترین و مهم ترین وظیفه دستگاه درما اف derma f اتوی صورت عمل پاکسازی پوست می باشد که این موضوع دستگاه اتو صورت درما اف را به یک دستگاه پاکسازی صورت در منزل و سالن های زیبایی بدل می کند .

کمک به جذب مواد مختلف

این دستگاه اثر کرم ها و ژل های پاکسازی صورت را چندین برابر می کند . این دستگاه با مدیریت هوشمند منافذ پوست کمک به جذب انواع ماسک ها ، کرم ها و ژل ها می کند .

قیمت اتوی صورت درما اف

آخرین و بهترین قیمت دستگاه ابریژن اتوی صورت درما اف را از ما بخواهید . ما با حذف شرکت های واسطه به ارائه تضمین بهترین قیمت و مهم تر اصالت کالا و ارائه دستگاه اتوی صورت درما اف اصل را هنگام فروش دستگاه درما اف در اولویت قرار داده ایم . جهت اطلاع از قیمت دستگاه درما اف اتوی صورت و ثبت سفارش خرید با کارشناسان ما در تماس باشید .

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

Write a review

دستگاه درم ابریژن اتوی صورت درما اف

دستگاه درم ابریژن اتوی صورت درما اف

بهترین قیمت اتوی صورت درما اف derma f