دستگاه درما پن دکتر پن  میکرونیدلینگ بزرگنمایی تصویر

دستگاه درما پن دکتر پن میکرونیدلینگ

New product

قیمت خرید دکتر پن درما پن میکرونیدلینگ

More details

ارتفاع 36
عرض 33
رنگ مشکی - آبی-سفید
نوع درماپن
مدل انواع درماپن ها
قابل حمل بله
استفاده برای میکرونیدلینگ پاکسازی پوست
جانبی 1 12 سر سوزن
محل استفاده سالن های زیبایی - خانگی
مارک دکتر پن

یکی از بهترین میکرونیدلینگ دکتر پن مدل A1-W شارژی بوده که با 2 عدد کارتریج و 12 سوزن مخصوص حذف و درمان چین و چروک های پوست و اثرات آکنه و سایر ضایعات پوستی را درمان می کند . قلم میکرونیدلینگ دکتر پن به شکل خارق العاده و موثری بدون ایجاد صدمه و یا عوارض به پوست کمک می کند تا کلاژن سازی پوست را به حداکثر حالت ممکن تحریک کرده که در نتیجه بدون نیاز به هزینه های گزاف و بالای درمانی ، پوست جوان و شاداب را عاری از هرگونه چین و چروک ، جای جوش ، جای زخم های قدیمی و لکه های بجا مانده از قبل را به ارمغان می آورد .

قیمت درماپن دکترپن

خرید دستگاه در ماپن

که میتوان از این دستگاه بعنوان خرید دستگاه درما پن خانگی نیز نام برد . همچنین تقویت پوست از امکانات دستگاه در ماپن دکتر پن مدل A1-W می باشد که تا بیش از 40 برابر قبل پوست با تولید کلاژن های مفید خود را ترمیم کرده و در اولین استفاده بیش از 60 درصد عارضه های پوستی را بهبود می بخشد . از سایر امکانات دستگاه میکرونیدلینگ DR Pen که بهترین نوع در ماپن از نظر متخصصان مراقبت های پوست و زیبایی به آن باور دارند می توان به مواردی مانند از بین بردن جای زخم ، آکنه ، درمان رنگدانه های بیش از حد معمول و سایر ضایعات پوستی اشاره کرد .

قیمت دکتر پن درما پن

متاسفانه برخی از فروشندگان هنگام فروش در ماپن دکتر پن جنس غیراصل و اصطلاحا فیک را ارائه می کنند چراکه متاسفانه برای مشتریان نوع اصلی و تغلبی آن از ظاهر دستگاه قابل تشخیص نیست . به همین دلیل خرید دکتر پن قلم در ماپن را از ارائه دهندگانی مانند شرکت ما که به شما تضمین اصالت کالا را ارائه می دهند تهیه کنید .

دکتر پن

انواع دستگاه های قیمت دکتر پن درما پن را با تماس با کارشناسان ما استعلام کرده و سپس اقدام به خرید دکتر پن با مدلی که متناسب با نیاز شما است نمایید . تضمین بهترین قیمت و اصالت کالا را هنگام خرید دستگاه میکرونیدلینگ درما پن قلم دکتر پن از ما دریافت کنید .

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

Write a review

دستگاه درما پن دکتر پن  میکرونیدلینگ

دستگاه درما پن دکتر پن میکرونیدلینگ

قیمت خرید دکتر پن درما پن میکرونیدلینگ