دستگاه میکرونیدلینگ قیمت دکتر A1W پن قلم درماپن بزرگنمایی تصویر

دستگاه میکرونیدلینگ قیمت دکتر A1W پن قلم درماپن

New product

بهترین دستگاه میکرونیدلینگ درماپن دکتر پن درما پن مدل میکرونیدلینگ A1W شارژی به همراه 2 کارتریج 12 سوزنه . قیمت درماپن A1W دکتر پن اصل سایت نمایندگی

More details

ارتفاع 36
عرض 33
رنگ مشکی - آبی-سفید
نوع درماپن
مدل انواع درماپن ها
قابل حمل بله
استفاده برای میکرونیدلینگ پاکسازی پوست
جانبی 1 12 سر سوزن
محل استفاده سالن های زیبایی - خانگی
مارک دکتر پن

یکی از بهترین دستگاه های میکرونیدلینگ دکتر پن مدل A1-W شارژی بوده که با 2 عدد کارتریج و 12 سوزن مخصوص حذف و درمان چین و چروک های پوست و اثرات آکنه و سایر ضایعات پوستی را درمان می کند . اگر به دنبال خرید یک دکتر پن ارزان هستید می توانید دکترپن N2 را انتخاب کنید . میکرونیدلیتگ دکتر پن N2 بدلیل شارژی نبودن ارزان ترین قیمت دکتر پن N2 به حساب می آید .. قلم میکرونیدلینگ دکتر پن به شکل خارق العاده و موثری بدون ایجاد صدمه و یا عوارض به پوست کمک می کند تا کلاژن سازی پوست را به حداکثر حالت ممکن تحریک کرده که در نتیجه بدون نیاز به هزینه های گزاف و بالای درمانی ، پوست جوان و شاداب را عاری از هرگونه چین و چروک ، جای جوش ، جای زخم های قدیمی و لکه های بجا مانده از قبل را به ارمغان می آورد . همچنین با ایجاد منافذ میکروسکوپی می تواند مواد مغذی پوست و انواع کوکتل های پوستی را به پوست نفوذ دهد . با این کار هم از هدر رفتن مواد جلوگیری می شود و هم تاثیر مواد میکرونیدلینگ و سایر کوکتل های پوستی را با حداکثر می رساند.

قیمت درماپن دکترپن

خرید دستگاه میکرونیدلینگ در ماپن

که میتوان از این دستگاه بعنوان خرید دستگاه درما پن خانگی نیز نام برد . همچنین تقویت پوست از امکانات دستگاه در ماپن دکتر پن مدل A1-W می باشد که تا بیش از 40 برابر قبل پوست با تولید کلاژن های مفید خود را ترمیم کرده و در اولین استفاده بیش از 60 درصد عارضه های پوستی را بهبود می بخشد . از سایر امکانات دستگاه میکرونیدلینگ DR Pen درماپن که بهترین نوع در ماپن از نظر متخصصان مراقبت های پوست و زیبایی به آن باور دارند می توان به مواردی مانند از بین بردن جای زخم ، آکنه ، درمان رنگدانه های بیش از حد معمول و سایر ضایعات پوستی اشاره کرد . اما ما در طی سالها دریافتیم که بهترین گزینه برای خرید دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن A1W که از سری A1-ultima از این کمپانی است . هم باتری های قابل شارژ با نگهداری 3-4 ساعت کار مداوم و هم دسترسی و سهولت خرید کارتریج دکتر پن 12 سوزن و 36 سوزنه و کارتریج سایز نانو این دستگاه را به انتخاب اول در انواع دستگاه های میکرونیدلینگ بدل کرده است .

قیمت دکتر پن درما پن

متاسفانه برخی از فروشندگان هنگام فروش در ماپن دکتر پن جنس غیراصل و اصطلاحا فیک را ارائه می کنند چراکه متاسفانه برای مشتریان نوع اصلی و تغلبی آن از ظاهر دستگاه قابل تشخیص نیست . به همین دلیل خرید دکتر پن قلم در ماپن را از ارائه دهندگانی مانند شرکت ما که به شما تضمین اصالت کالا را ارائه می دهند تهیه کنید .

دکتر پن

انواع دستگاه های قیمت دکتر پن درما پن را با تماس با کارشناسان ما استعلام کرده و سپس اقدام به خرید دکتر پن با مدلی که متناسب با نیاز شما است نمایید . تضمین بهترین قیمت و اصالت کالا را هنگام خرید دستگاه میکرونیدلینگ درما پن قلم دکتر پن از ما دریافت کنید .

رتبه 
1400-12-07

دستگاه میکرونیدلینگ

بهترین دستگاه میکرونیدلینگ دکتر پن درماپن مدل ultima-A1 یا A1w با کارتریج های 12 و 36 سوزنه و کارتریج میکرونیدلینگ نانو

Write your review!

Write a review

دستگاه میکرونیدلینگ قیمت دکتر A1W پن قلم درماپن

دستگاه میکرونیدلینگ قیمت دکتر A1W پن قلم درماپن

بهترین دستگاه میکرونیدلینگ درماپن دکتر پن درما پن مدل میکرونیدلینگ A1W شارژی به همراه 2 کارتریج 12 سوزنه . قیمت درماپن A1W دکتر پن اصل سایت نمایندگی