نگاتوسکوپ LED ال ای دی پزشکی بزرگنمایی تصویر

نگاتوسکوپ LED ال ای دی پزشکی

New product

قیمت نگاتوسکوپ LED ال ای دی

More details

نگاتوسکوپ LED ال ای دی پزشکی جز جدانشدنی از تجهیزات عمومی مراکز و کلینیک های درمانی است که جهت مشاهده ورق های رادیولوژی استفاده می شود .  از این رو به آنها نگاتوسکوپ ارتوپدی و یا بدلیل استفاده زیاد در دندانپزشکی ها نیز به نگاتوسکوپ دندانپزشکی مشهور است . درقدیم که تکنولوژی اثر خود را هنوز در تحهیزات پزشکی این گروه تنوانسته بود بگذارد نگاتوسکوپ پزشکی (که البته هنوز هم در برخی مراکز استفاده می شوند) ظاهری نگاتوسکوپ ها یک مکعب بزرگ بود که در آن مهتابی کار گذاشته بود و روی آن نیز صفجه ای شفاف بود . البته از همان نوع نیز بعنوان نگاتوسکوپ اتاق عمل استفاده می شد .نگاتوسکوپ های لامپی به همان قطر و ابعاد به دیوار متصل می شد و بخاطر قطر آن فضای بیشتری را اشغال می کرد . از دیگر مشکلات نگاتوسکوپ ها لامپ مهتابی این بود که تنظیم نور نداشت و در اغلب موارد پزشک مجبور بود تا با تغییر فاصله ورق بتواند دید بهترین داشته باشد . نگاتوسکوپ خرید بالایی در نوع ال ای دی دارد که این موضوع به سبب تسهیل استفاده و عمر طولانی می باشد . سهولت آن نیز می توان به استفاده رومیزی علاوه بر دیواری داشته باشید . قیمت نگاتوسکوپ رومیزی نیز از نوع LED می باشد که تفاوتی از نظر عملکرد ندارد .

قیمت نگاتوسکوپ LED

ابعاد نگاتوسکوپ led

یکی از تجهیزاتی که بیشترین تغییر را داشت استفاده از انواع SMD و LED بود در ساخت نگاتوسکوپ ها بود . نگاتوسکوپ تک خانه تا 4 خانه و نگاتوسکوپ LED فلت بوده و دارای تنظیم نور می باشد . بدلیل سهولت در نوع طراحی می توان آنها را با کاربرد نگاتوسکوپ رومیزی و نگاتوسکوپ دیواری (نه ظاهری مانند قبل) استفاده کرد . از نظر ابعاد نگاتوسکوپ های ال دی به به چهار سایز زیر تقسیم می شوند :

38 در 57 در 1 :
این ابعاد به سانتی متر بوده و نوعی  از نگاتوسکوپ های LED تک خانه است


76 در 57 در 1
نگاتوسکوپ led دو خانه است .


110 در 57 در 1
3 خانه ست .


146 در 57 در 1
نگاتوسگوپ ها 4 خانه

قیمت نگاتوسکوپ LED پزشکی دندانپزشکی رادیولوژی

قیمت نگاتوسکوپ وابسته به نگاتوسکوپ های LED دارای ابعاد تک خانه تا 4 خانه می باشند . که طبیعتا قیمت نگاتوسکوپ تک خانه ارزان ترین نوع آن است .  نگاتوسکوپ ال ای دی با تعداد خانه بیشتر از خانه ، باید بتوان هر خانه را به تفکیک روشن و یا خاموش کرد . نگاتوسکوپ قیمت مناسبی داشته و کارایی ، دقت ظاهر مهندسی شده آن قیمت آن را توجیه می کند . از آنجایی که نگاتوسکوپ ها دارای ابعاد مختلفی هستند لازم است . قیمت نگاتوسکوپ پزشکی و دندانپزشکی البته به دلیل کارایی آن تفاوتی از نظر عملکرد با انواع دیگر نداشته و صرفا و معمولا اندازه و تعداد خانه ها بزرگتر است . جهت خرید نگاتوسکوپ پزشکی و یا دندانپزشکی و استعلام قیمت انواع نگاتوسکوپ LED با ما تماس بگیرید .

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

Write a review

نگاتوسکوپ LED ال ای دی پزشکی

نگاتوسکوپ LED ال ای دی پزشکی

قیمت نگاتوسکوپ LED ال ای دی