دستگاه فارادیک لاغری موضعی بزرگنمایی تصویر

قیمت خرید دستگاه فارادیک لاغری موضعی

New product

قیمت خرید انواع دستگاه فارادیک لاغری

More details

رنگ مشکی پنل آبی
نوع 10 پد و 20 پد
کارایی لاغری موضعی و فیزیوتراپی
متعلقات همراه کابل و پد

دستگاه فارادیک لاغری موضعی

روش های متنوع و مختلفی بمنظور لاغری استفاده می شود که هدف همه آنها تخریب بافت چربی و در نتیجه لاغری موضعی می باشد . یکی از این روش ها استفاده از پالس های الکتریکی بود که از آن بمنظور لاغری استفاده می شود . روش کار بدین صورت است که فارادیک دارای یک دستگاه مرکزی و چند عدد پد که 10 پد و یا 20 پد می باشد که از یک طرف و دستگاه اصلی وصل ضده و از طرف دیگر به بخش ها و قسمت هایی از بدن که می خواهیک بر وری آنها کار کنیم قرار داده و با یک باند کشی می بندیم .

چرا خرید فارادیک لاغری الکتریکی

از دستگاه اصلی فارادیک لاغری موضعی با پالس الکتریکی می توان میزان ردشدن پالس های الکتریکی را بین پد ها تنظیم کرد . این کار علاوه بر تخریب بافت چربی و در نتیجه آن لاغری موضعی می تواند بعنوان یک دستگاه فیزیوتراپی خانگی جهت از بین بردن دردها فیزیکی شامل دردهای عضلانی ، درد های ماهیچه ای و ... استفاده کرد . دستگاه فارادیک لاغری در واقع با رد کردن پالس های الکتریکی بخش های مختلف بدن ، عضله و چربی را تحریک می کند . از این روست که دستگاه فارادیک لاغری می تواند به دو روش و با 2 هدف مختلف استفاده شود .

قیمت و خرید دستگاه فارادیک لاغری

قیمت خرید دستگاه فارادیک لاغری موضعی توسط پالس های الکتریکی بستگی به تعداد پد دارد . نوع 10 پد آن معمولا استفاده خانگی داشته اما افراد بسیار بعنوان استفاده در سالن های لاغری اقدام به خرید دستگاه فارادیک لاغری می کنند . نوع دیگر آن 20 پد بوده که استفاده ی سالنی دارد . البته جز تعداد پد تفاوت دیگری بین انواع دستگاه فارادیک لاغری وجود ندارد . جهت اطلاع از قیمت دستگاه فارادیک لاغری و خرید آن با ما در تماس باشید و پس از مشورت با کارشناسان ما اقدام به خرید دستگاه فارادیک لاغری متناسب با نیاز خود کنید .

Write a review

قیمت خرید دستگاه فارادیک لاغری موضعی

قیمت خرید دستگاه فارادیک لاغری موضعی

قیمت خرید انواع دستگاه فارادیک لاغری