چراغ لوپ ذره بین پایه دار بزرگنمایی تصویر

چراغ لوپ ذره بین پایه دار

New product

چراغ ذره بین دار پایه دار ایستاده چراغ لوپ ذره بین چراغ دار

More details

چراغ لوپ معاینه پایه دار ایستاده چیست و چه کاربردهایی دارد

استفاده از چراغ ذره بین دار لوپ لازمه برخی از کاربردهایی است که نیاز به دقت بالایی دارند . در بسیاری مواردی مانند معاینات پزشکی و حتی موارد آرایشی و زیبایی نیز این نیاز حس می شود. از طرفی تغییر جهت تابش نور بواسطه ی تسلط بیشتر یکی از پارامترهای مهمی است که چراغ ذره بین دار یا همان چراغ لوپ ایستاده آنرا مرتفع می سازد.این محصول علاوه بر استفاده در هنگام معاینات پزشکی، از آن در برخی موارد آرایشی و زیبایی نیز مانند کاشت مژه ، کاشت ناخت ، تاتو و سایر موارد آزمایشگاهی کاربرد دارد.

 

 

بهترین نوع چراغ لوپ کدام است

۱- تمرکز نور

با وجود تکنولوژی های بهتر هنوز هم فروشگاه هایی هستند که لوپ ذره بین دار با لامپ مهتابی ارائه می دهند . نور مهتابی یکی از بزرگترین نقاط ضعف به شمار می رود چراکه مهتابی نور قابل کنترلی ندارد و سازندگان آن به هر نحوی که شده طراحی هایی مانند قرار دادن لامپ در داخل بخش دایره ای انجام می دهند که در واقع شاید ۱۰ درصد از قبل موثر تر باشد .
تمامی چراغ های لوپ ارائه شده توسط شرکت ما از تکنولوژی LED استفاده می کنند که با طراحی دقیقی که در ساخت آن استفاده شده حداکثر تمرکز نور را ممکن می سازد و از طرفی بدلیل متمرکز بوده نور چراغ ایستاده لوپ چشم فرد در طول انجام کار در تماس با نور قرار نمیگیرد .

 

 

چراغ لوپ ذره بین پایه دار قیمت خرید

۲- وضوع عدسی یا همان ذره بین لوپ در فواصل مختلف
برتری عدسی ها و ذره بین های استفاده شده در ساخت این محصول در وصوح تصویر در فواصل مختلف می باشد . به عبارتی دیگر با نزدیک کردن و یا دور کردن چراغ از صورت و یا بدن فرد اتفاقی در کیفیت تصویر نداشته و در تمام فواصل هیچ گونه تاری و اختلالی به نظر نمی آید .

 

۳- جایجایی راحت در عین تعادل
امکان جابجایی راحت به دلیل طراحی سبک و طربف در عین قدرت و کارایی نیز جز پارامترهای مهم بشمار می رود . جابجایی به ۳ طریق انجام میشود :

  • اولین راه استفاده از چرخ هست که متاسفانه علیرغم بنظر آمدن بهترین روش، مشکل تعادل بوجود می آید . این مشکل در زمانی بسیار آزار دهنده می شود که گردنی چراخ را بخواهید در حالتی پایین قرار دهید . به دلیل همین موضوع شرکت ما از ارائه نوع لوپ چرخدار خودداری کرده و انواع دیگر را ارائه می هد .
  • مورد دوم نوع  ثابت است که برای جابجایی نیاز به بلند کردن است به این دلیل که بخش ذره بینی و لامپی آن نسبت به پایه وزن بیشتری دارد بازهم مشکل عدم تعادل در زوایای خاصی به چشم می خورد.
  • نوع سوم که مشکل بی تعادلی را رفع کرده چراع معاینه پایه دار یا همان لوپ دره بینی ایستاده است که مانند مورد دوم بدون چرخ است اما مشکل تعادل به این صورت حل شده که در بخش پایینی آن دارای منبعی است که می توان به اندازه دلخواه آنرا با آب پر کرد . با همین روش است که بخش ذره بین و LED ها از وزن پایه کمتر شده و هیچ بی تعادلی برای استفاده کاربر در حین کار حس نمی شود .

قیمت فروش چراغ لوپ معاینه پایه دار ایستاده
بدلیل حذف واسطه و تهیه محصولات بصورت مستقیم ماحصل ارائه بهترین قیمت چراغ لوپ پایه دار جهت خرید و سایر تجهیزات و محصولات به مشتریان می شود . جهت مشاوره ، سفارش حرید و با ما در تماس باشید.

رتبه 
1401-10-29

چراغ لوپ ذره بین

من بعنوان چراغ لوپ آرایشگاهی استفاده میکنم . راضی ام.

رتبه 
1400-12-09

چراغ ذره بین دار لوپ

چراغ ذره بین دار لوپ برای کاشت ناخن و امور پزشکی و چراغ معاینه

Write your review!

Write a review

چراغ لوپ ذره بین پایه دار

چراغ لوپ ذره بین پایه دار

چراغ ذره بین دار پایه دار ایستاده چراغ لوپ ذره بین چراغ دار