Sale! دستگاه میکرودرم لایه برداری پوست خانگی بزرگنمایی تصویر

دستگاه میکرودرم لایه برداری پوست خانگی

New product

قیمت و خرید انواع دستگاه میکرودرم لایه برداری پوست خانگی و سالنی

More details

رنگ سفید
نوع قابل حمل
کارایی اثرگذاری حداکثری
متعلقات همراه 3 نوع سری الماسی - 24 فیلتر - دفترچه راهنما

خرید دستگاه لایه بردار پوست - میکرودرم صورت 

با گذشت زمان مقداری از پوست بدن میمیرد و یا به موجب در معرض آلودگی های محیطی پوست صورت دچار آسیب و یا لکه هایی می شود که چهره را نامطلوب می کند . این مشکل در حالی حل می شود که لایه ای از پوست برداشته شده تا پوست جدیدی با کیفیت بالاتر و تمیز و یکدست تشکیل شود . خراش دادن بخش مرده و یا نامطلوب پوست صورت بسیار کار حساسی است و حتما باید با دستگاه های لایه برداری پوست انجام شود . چراکه میزان لایه برداری پوست صورت مقدار معین و مشخصی دارد و بیشتر از حد لایه برداری پوست موجب زخم ، آسیب و صدمه می شود . هنگام قیمت یا خرید دستگاه لایه بردار پوست دستگاه لایه برداری پوست میکرودرم یا میکرودرم صورت دو نوع کلی را می توانید انتخاب کنید.

از موارد استفاده از دستگاه لایه برداری پوست می توان به موارد زیر اشاده کرد :
از بین بردن سلول های مرده پوست
علائم زخم یا آکنه
لکه های قدیمی
تحریک پوست به ترمیم لایه بهتر

قیمت دستگاه لایه برداری پوست میکرودرم

فروش دستگاه لایه بردار پوست خانگی

بس شرکت ما پس از ماهها تحقیق و بررسی انواع مختلف دستگاه لایه بردای اقدام به فروش دستگاه لایه بردار پوست خانگی از بهترین نوع و یا کیفیت ترین های برند این محصول ارائه کرده است . همانطور که پیش تر ذکر شد بطور کلی از نظر نوع استفاده می توان این محصول را به دو نوع خانگی و سالنی تقسیم کرد . اصالت کالا و تضمین بهترین قیمت ماحصل تجربه ما در ارائه بهترین دستگاه لاغری موضعی زیبایی پوست خانگی است . 

قیمت دستگاه لایه برداری پوست - قیمت دستگاه لایه بردار میکرودرم

متاسفانه با ورود کالاهای تقلبی به بازار مشتریان گاها به اشتباه اقدام به خرید محصولات جعلی می کنند که نتیجه آن خرابی دستگاه پس از مدت کوتاهی از خرید آن است . مشکل بعدی آن نیز قبول نکردن گارانتی های جعلی است که با ترفندهای مختلف از بار مسئولیت خود شانه خالی می کنند . ممکن است پس از تحقیق متوجه شوید قیمت دستگاه لایه برداری پوست یا همان قیمت دستگاه لایه بردار میکرودرم دارای نوسانات زیاد و شک برانگیزی است و این به دلیل نبود مرجع قابل اعتماد و متاسفانه سودجویی برخی همکاران است . مشتریان ما سالهاست با خیال راحت از اصالت کالا و تضمین بهترین قیمت بهره مند می شوند و این بدلیل حذف واسطه و خرید مستقیم از کمپانی تولید کننده اصلی است .

دستگاه میکرودرم سالنی قیمت 

جهت استفاده دستگاه برای سالن ها معمولا دستگاه میکرودرم سالنی هایی استفاده می شوند که دارای قدرت لایه برداری بیشتری باشند که البته علاوه بر این معمولا از پودر اکسید آلومینیوم استفاده می شود . به این صورت که لایه برداری از پوست به تنهایی با سری الماسی و مکنده انجام نمی شود و در حین کار پود اکسید آلومینیوم به منظور لایه برداری های عمیق تر استفاده می شود که به بیان ساده تر خراش بیشتری به پوست می دهد.

دستگاه لایه بردار پوست صورت میکرودرم ابریژن خانگی قیمت

در اغلب موارد در دستگاه لایه بردار پوست صورت خانگی یا میکرودرم خانگی از پودر اکسید آلومینیوم استفاده نمی شود و لایه برداری پوست با سری الماسی استفاده می شود . البته نوع بهتر آن میکرودرم ابریژن خانگی دستگاهایی است که در لحظه لایه برداری مکنده نیز هستند تا پوست مرده لایه برداری شده را درون خود می مکند و باعث کارایی بهتر و بیشتر در حین لایه برداری می شوند .

مشخصات، قیمت و خرید دستگاه لایه بردار پوست صورت خانگی

بهترین دستگاه لایه برداری پوست با بهترین کیفیت را می توانید با یک تماس تهیه فرمایید . این دستگاه دارای 3 سری الماسی با قدرت های مختلف لایه برداری ، 24 عدد فیلتر بهداشتی جهت جلوگیری از پوست های لایه برداری شده به موتور دستگاه و دفترچه راهنمای کامل آموزش و نحوه استفاده از میکرودرم می باشد . که شامل تکنیک ها و نحوه انجام لایه برداری پوست با دستگاه در منزل می شود . جهت خرید دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی سالنی قیمت این محصول با ما در تماس باشید . 

رتبه 
1400-12-09

میکرودرم ابریژن خانگی

دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی برای لایه برداری پوست صورت در خانه و سالن

Write your review!

Write a review

دستگاه میکرودرم لایه برداری پوست خانگی

دستگاه میکرودرم لایه برداری پوست خانگی

قیمت و خرید انواع دستگاه میکرودرم لایه برداری پوست خانگی و سالنی